La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

11

INP: Szykują się kolejne zwolnienia wśród pracowników klubu (nie mylić z zarzaden)! Powód wciąż ten sam Segura

11

@Eto'o9 R10 Powaznie? Kto teraz? Ktos kto wierzy w logike Cruyffa?

konto usunięte

8

@Eto'o9 R10 Segura miał podobno kontrakt do końca czerwca... sam to sobie przedłużył?

11

@Eto'o9 R10 Bardzo źle się dzieje w tym klubie. Bardzo. A my tak sobie siedzimy, dają nam "zabawki" w postaci czasami fajnych piłkarzy, a filozofia i wyjątkowość tego klubu umiera... i co smutne, większość przymyka na to oko. Bo przecież był tryplet, bo wcześniej dublet mimo totalnej kompromitacji w LM, to i tak dublet. Bo Dembele, bo Coutinho, bo futbol się zmienia na bardziej siłowy i defensywny i trzeba też tak grać... meh...

konto usunięte

1

@macio_944 I jeszcze Romek z Czelsi wydymie Bartka z Willianem.

8

@Protolinho Od lat nie rozumiem polityki tego klubu. W sensie... rozumiem, ale może nie chce w nią wierzyć? Przecież to bardzo widoczne jak stajemy się drużyną pozbawioną artyzmu, kreatywnej zespołowości. "Magia" objawia się tylko indywidualnie. Kiedyś podziwialiśmy artyzm w postaci zespołowej, kreatywnej i wyjątkowej gry, którą napędzali pomocnicy. Dziś pomoc jest czasami wręcz pokraczna, defensywna, siłowa... a większość opiera się na ataku. Nie podoba mi się to. Historia tego klubu mówi nam, że najważniejszą formacją od kilkudziesięciu lat była pomoc. Dziś... pomoc jest często pomijana.

1

@masq Bratek chcial go zatrzymać ale chciał zwolnic ferajne Segury ten się postawił i został nie tylko on ale i jego banda. A teraz jeszcze robi czystki. Ten facet to rak

konto usunięte

0

@Eto'o9 R10 Kolejne wymysły?

0

@MarioVeB! Oczywiście, jak podobni tobie odliczali dni do końca czerwca kiedy ten sabotażysta miał odejść, to INP informowało, że Bartomeu CHCE Segurę a pozbyłby się tylko jego ludzi, ale Segura chciał pozostania swoich ludzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?