- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 999 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 999 Culés
0
Halo, halo. Przecież nie można opuszczać boiska, nawet podczas przerwy na picie...
0
@zadafcb Z boiska możesz zejść kiedy chcesz. Na powrót musi pozwolić ci sędzia.
0
@Ynek Otóż bez pozwolenia sędziego nie można opuszczać boiska
0
@zadafcb Otóż niedawno na meczu kolega dostał biegunki. Sędzia mówił, że zejść może kiedy chce, ale każde wejście musi być nadzorowane przez sędziego
0
@Ynek Ramos?
1
@Ynek No właśnie. Sędzia mu powiedział, że może zejść, kiedy chce. Czyli dostał od niego zgodę. Ja kiedyś zostałem napomniany przez sędziego za opuszczenie boiska podczas przerwy na wodę, a kolega niedawno podczas meczu dostał żółtko za opuszczenie boiska
1
@zadafcb Tzn sędziw mowił to na zasadzie, że nie ma obowiązku meldowania mu zejścia. Bo z powodu zejścia takiego zawodnika jego drużyna nie ma korzyści.
2
@Ynek To zależy :D Jak schodzi Benzema, Milik albo inny gagatek to korzyść jest ogromna ;)
0
@Ynek Ja to opieram na swoich przeżyciach z sędziami. No i w dodatku mam bardzo dobrego znajomego sędziego, który zawsze powtarza, że z boiska nie można bez pozwolenia sędziego schodzić. Ba, właśnie do niego w tej sprawie napisałem i potwierdza ;)
0
@zadafcb A mój kolega, który zrobił awans na IIIl-igowego twierdzi, że ja mam racje. Co by nie było przepisy są do interpretowania przez sędziów i każdy gwiżdże jak uważa
1
@zadafcb Można zejść bez pozwolenia.
1
@zadafcb Twoim kolegą jest pewnie Marciniak
0
@Ynek Jeszcze się co do tego upewniłem. Kolega napisał, że rzeczywiście może zejść, jednakże przy najbliższej przerwie w grze powinien zostać napomniany przez sędziego