- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1270 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1270 Culés
12
Rummenigge powiedział, że był zaskoczony transferem Cristiano do Juve, a sam by nie zainwestował takich pieniędzy w Portugalczyka.
Oni w nikogo by nie zainwestowali takich pieniędzy xD Podkupują zawodników ze swojej ligi. Najdrozszy transfer w historii Bawarczyków to Tolisso? Ile oni dali za niego? 50 baniek?
Dalej trzymają na skrzydle dziadka Riberyego i Robbena, płacą im nie małe pensje, ale za obecnie najlepszego napastnika świata nie daliby takiej kasy. Nie dość, że pod względem marketingu byłby to strzał w 10tkę to i jeszcze jestem pewny, że pomógłby im przynajmniej w tej 1/2 LM być.
Śmiesznie zarządzają ten klub.
8
@DaPi Bayern byl 6 razy w ostatnich 7 latach w 1/2 lm, w tym 1 final i 1 wygrana. Smiesznie zarzadzajacy klub?
4
@DaPi Nie śmiesznie tylko zdrowo finansowo. Jak cała Bundesliga. Co niestety i dla Bayernu i całej ligi oznacza, że poziom się obniża.
8
@Jakdxb Śmiesznie. Klepią od lat na krajowym podwórku każdego, LM dobra wygrali, ale to było w 2013 roku gdzie jeszcze w.w zawodnicy nie byli tacy starzy i to właśnie oni byli największymi kluczami do sukcesu. Dobra dochodzili do tego półfinału, ale w sezonach 13/14-17/18 jak odpadali to odpadali z hiszpańskimi zespołami. W tym 3 razy z Realem gdzie w tych 6 meczach Cristiano strzelił im 7 bramek.
0
@DaPi Zaraz kupią Mejerow Bajlow z Bajerów i innych skrzydłowych za frajer z bundesligi
0
@DaPi Barca w ciau 7 lat wygrala tyle samo razy LM, poza Realem tylko Bayern, Barca i Chelsea wygraly LM od 2012 roku.
Na tej podstawie mozna powiedziec ze poza Realem wszystkie kluby sa smiesznie zarzadzane...
A juz fakt ze Cristiano strzelil im 6 goli to jest dowod ponad wszelka watpliwosc ze ten klub jest jednym wielkim posmiewiskiem skoro taki zenujaco slaby pilkarz jak Cristiano strzeil im 6 bramek.