- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 632 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 632 Culés
0
Tak się zastanawiam które ustawienie na ten sezon będzie lepsze dla Barcy.
Grając 4/3/3 praktycznie na 100% wywalamy Dembele ze składu.
Cou/Suarez/Messi
Arthur/Rakieta
Busi
Alba/Umtiti/Pique/Semedo(Roberto)
No chyba że Arthur będzie bardzo słabo się sprawował (a tego raczej nikt z nas nie chce) i Cou będzie musiał się cofnąć do linii pomocy. Ale wydaje mi się że Valverde będzie chciał za wszelką cenę ustawić Cou bardziej ofensywnie niż w poprzednim sezonie tak jak zresztą mówił.
A przy ustawieniu 4/4/2 wychodzi nam mniej więcej coś takiego
..........Suarez/Messi...............
Cou...................................Dembele(Malcom)
.............Arthur/Busi...............
Alba/Umtiti/Pique/Semede(Roberto)
Najgorsze jest to że będziemy musieli szukać ustawienia już w trakcie sezonu całe szczęście że nie mamy mocnych przeciwników na początku sezonu.
Co myślicie jakim ustawieniem będziemy grali w tym sezonie ? :)
2
@zenoowity Nie będziemy musieli szukać ustawienia w trakcie sezonu, bo ono już się wyklarowało. 4-2-3-1, gdyby w ogóle 4-3-3 było rozważane, to nie sprowadzono by Malcoma.
5
@zenoowity Najlepsze ustawienie według mnie to 4-2-3-1
..........Suarez.......
Coutinho/Messi/Dembele
(Malcom)
.........Rakitić/Busquets........
(Arthur)
Alba/Umtiti/Pique/Semedo
1
@Barcelismo Ja tylko bym u Ciebie zamienił Rakietę i Arthura miejscami :P
0
@zenoowity Jak dla mnie najlepszy możliwy skład to:
Mats, Roberto, Pique, Umtiti, Alba
Rakieta, Arthur, Busi (ewentualnie za Arthura Dembele/Malcom i wtedy gra 4231)
Cou Suarez Messi
2
@Pusshi Za arthura bedzie gral cou a w ataku dembele albo malcom.