- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
14
https://static.fangol.pl/content/3/d/d/3dd0ee5f99e9db14bc21201d3e630290-598.jpg Piekielnie mocny na papierze Juventus
0
@Socjopata Tak szczerze to CR7 jest im niepotrzebny, ale wyłapali okazje, z której żal było nie skorzystac.
0
@Zeidarusek Potrzebny do wygrania ligi mistrzow :d
0
@Socjopata Drużyna B ma gównianą obronę, a w pomocy słabi są: Khedira i Marchisio. Drużyna A mocna, ale Cancelo i Can nie są jacyś świetni ;) Mam nadzieję, że Juve nawet nie powącha 1/4 finału LM.
0
@fcbarcafan19 Khedira moim zdaniem zawsze solidny, Marchisio trochę spuścił z tonu
3
@Socjopata Dobry skład na wygranie LM ale mają dużo starych weteranów i jestem ciekaw czy będą wstanie utrzymać formę do końcowego triumfu :P
1
@OnlyBarcelona Mają młodziaków, aby rotować.
0
@fcbarcafan19 Benatia i Rugani nie są gówniani, wręcz przeciwnie-są świetni, Rugani to jeden z najlepszych młodych obrońców we Włoszech, a Benatia gwarantuje pewien dość przyzwoity poziom, do tego jest dziadzio Barzagli, który też poniżej pewnego poziomu nie zejdzie, skrzydła może są słabsze, ale Spinazzola to wielki talent, choćteż trochę niewiadoma po kontuzji, a MDS w aspektach defensywnych też jakiś słaby nie jest.
Co do pomocy to Khedira jest bardzo solidny, a Marchisio cóż... ja jeszcze wierzę, że odzyska formę sprzed tej kontuzji... Ale to nie są jacyś słabi pomocnicy, w dodatku świetni zmiennicy, bo Khedira potrafi strzelać bramki i jest niezły w obronie, a Marchisio jest świetny w obronie i niesamowicie inteligentny taktycznie, do tego potrafi posłać piłkę a'la Pirlo. Do tego dobry i wciąż rozwijający się Bentacur
Cancelo jak dotąd w sparingach prezentował się świetnie, w lepszej drużynie może wejść na wyższy poziom, Cana mi trudno ocenić, bo raczej nie oglądałam go w poprzednim klubie...
Myślę, że 1/4 LM na wielkim luzie będzie(celuję w zwycięstwo;))
0
@Forza_Juve Zobaczymy za parę miesięcy...
1
@fcbarcafan19 No zobaczymy, boisko wszystko zweryfikuje:)