- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1936 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1936 Culés
2
Wracając do meczy Legii. Wyjaśnijcie mi proszę, jak to jest, że typ , który nic innego w życiu nie robi tylko kopie piłkę, całe życie nie potrafi : prosto podać, przerzucić na drugą stronę, strzelić w światło bramki, dokładnie przyjąć ? Podstawy podstaw. Wczoraj oglądam mechanika itp. i dają takie passy i piły za obronę, że jak chciałbym zobaczyć coś takiego u paru zawodników z Legii.
0
@Hektor16 Teoria naprawde swietna. A jak Lewy na mundialu nie grał dobrze to tez powiesz, że nic nie umie? Bo przeciez nie trafial, nie dryblowal, uciekaly mu pilki. Podstawy podstaw. Moze nie są to krolowie techniki ale swoje umiejetnosci mają.
2
@Siuwaks Ale lewy na mundialu nie grał z mechanikiem kelnerem i gościem który robi naleśniki taka różnica
0
@Siuwaks Tylko,że o Lewym można powiedzieć, że był bez formy a gracze Legii są bez formy 5 lat ? Proszę cię jak się ogląda ekstraklasę to gołym okiem widac braki
0
@Mroziu I te kocopoly o naleśnikach. Wedlug transfermakrt są to pilkarze warci od 50 do 250 tys euro. To tez są zawodowi pilkarze i tez cale zycie grają w piłkę...
0
@Siuwaks No i poziom tej ligi jest tak mocny że w lidze francuskiej ten zespół walczylby o utrzymanie w 5 lidze a ty piszesz ile są warci. Douglas też był warty kilka mln a poziom jego gry był wart co najwyżej tyle żeby mógł go kupić Piast Gliwice oczywiście nie obrazajac piasta