- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
0
Ktoś z forumowiczów był kiedyś może w Gruzji i chciałby się podzielić ciekawostkami o przydatnymi informacjami?
1
@kuba1308VeB https://poznajnieznane.pl/ciekawostki-2/ciekawostki-panstwa-3/gruzja-ciekawostki/ proszę
Jak wypowiesz imie "Tam" to 30 lasek do Ciebie podleci
0
@kuba1308VeB Nie byłem ale nie warto wchodzić z nimi w dyskusję jeżeli chodzi o Stalina, bo jest w dużej części poważany, a kim był to wiadomo.
1
@kuba1308VeB Byłem, polecam serdecznie :) Bardzo sympatyczni ludzie, wybrzeże całkiem spoko, Batumi to właściwie kurort, no może nie na poziomie zachodnioeuropejskim, ale całkiem fajny. Rad raczej żadnych nie mam, tylko taką żeby jechać i się przekonać, jest bezpiecznie i to że lubią Polaków to wcale nie mit. Jedyne na co zwrócił bym uwagę, żeby uważać to transport, szczególnie między miastami, miejscowi jeżdżą jak popieprzeni, trzeba mieć mocne nerwy
0
@Bykunn W końcu gdzieś Polaków lubią XD Nie licząc Węgier.
0
@Szymeq6 Wlosi tez lubia polakow.
0
@Miloszq Wlosi lubia wszystkich turystow bo maja z nich pieniądze.
0
@Miloszq W sumie Włosi nie są źle nastawieni do nas ale o jakiejś przyjaźni nie można mówić.
1
@Szymeq6 Problem w tym ze wegrzy nas nie lubia predzej bulgarzy i lepiej się dogadać z ruskim niz z wegrem ,., a najgorsza wsza to ukrainiec. Tyle w temacie i kto nie byl w tych wszystkich krajach niech nie komentuje i nie daje mi pojedynczych przykladow z wakacji lub telewizyjnej propagandy jacy to wegrzy sa bracia ...
0
@Eto'o9 R10 Niemcow nie lubia, i to bardzi. Pamietam jak szukalismy czegos do wynajmu a ze nie znalismy wloskiego to moj tata probowal z nimi po niemiecku i babka cos tam gadala ze nic nie ma musimy dalej szukac. Przyszedl jej facet widzial rejestracje naszego samochodu cos tam zaczal po wlosku polaco polaco i normalnie wynajal. Miejsca sie nagle znalazly XD. Moze przypadek ale czesto wlosi w restauracjach czy gdzies gdy sie dowiedzieli ze jestesmy z polski reagowali z jakims takim entuzjazmem.
0
@DamianPSV Pierwszy raz słyszę o takim czymś. Nie no mowa o tym jakie narody nas lubią to błąd. Zawsze znajdzie się większy lub mniejszy procent społeczeństwa gdzie jest pozytywny stosunek do Polaków Rodaków.
0
@DamianPSV Tez mam wrazenie ze z tymi wegrami w tym momencie to juz tylko stereotyp. Jak o cos pytasz to ani sie nie sprobuje dogadac ani nic.