- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
0
Czuje, ze teraz bedziemy grac ladna pilke, jak wszyscy ogarna z forma. Widac to od meeczu z Sevilla, gdzie dominowalismy w pierwszej i przez dluzszy okres czasu drugiej polowy. Z Alaves, z Valladoid ciezko sie operowalo pilka, wiec nic nie mowie i teraz z Huesca.
31
@Rewolucja123 Czuję, że po pierwszych dwudziestu minutach następnego meczu znowu będzie zwalnianie Valverde i narzekanie na kaszaną grę.
1
@SeeleyBooth Wiem. Mi sie tam podoba. O wiele lepiej graja na ten moment niz w zeszlym sezonie.
1
@Rewolucja123 A ja, pomimo mojej ciągłej krytyki drużyny Valverde również mam nadzieje na w końcu ładną grę. Za rzadko gramy ładną piłkę, zbyt często ostrożną, flegmatyczną. Czas to zmienić, tym bardziej że skład jest po prostu lepszy. Póki co wciąż uważam że gramy w większości średnio przyjemnie dla oka jak na piłkarzy jakich mamy w składzie i flozofię zespołu, jest zbyt dużo chaosu i niedokładności, ale mam nadzieje że się to zmieni. To jest Barcelona, tutaj zawsze powinno się grać ładnie.
2
@SeeleyBooth zwłaszcza , że gramy na dośc trudnym terenie , bo z Realem Sociedad
0
@macio_944 Ale na pewno gramy lepiej niz w zeszlym sezonie. Jedyne czego nie lubie u Ernesto, to koncowek, bo czesto zaczyna bronic ostatnie 5 minu, a tak to graja w miare przyjemnie.
2
@Rewolucja123 Może masz rację. Ja i tak czekam do końca roku na opinię. Oczekuje ładnej gry od tego zespołu i to się nigdy nie zmieni :)
Szczególnie po takiej drużynie jak Barca Guardioli, która sprawiała że człowiek fapał przez 90 min. Takiej gry oczywiście nie oczekuje, ale po prostu stać ich jest na więcej.