- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1585 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1585 Culés
0
Dobra cena? [Zobacz link: https://allegro.pl/konsola-ps4-playstation-4-pro-fifa-19-2-x-pad-i7534380763.html]
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lukasik17 Jeżeli jest tak jak napisali na aukcji że w zestawie są "NOWY ORYGINALNY HEADSET SONY" to brał bym w ciemno.
0
@lukasik17 https://www.x-kom.pl/p/436881-konsola-playstation-sony-playstation-4-pro-1tb-fifa-19.html Lepiej kup na x-komie, jest taniej i bezpieczniej
0
@lukasik17 Slaba cena. Tak jak ci ktos wyzej napisal. Taniej znajdziesz nawet w jakims media expercie.
0
@Miloszq Tu są dwa pady + headset
0
@kuz taniej ale o jednego pada mniej dodac 300zł w xkom wyjdzie tak samo z cena :)
0
@lukasik17 No moze masz racje. Nie zauwazylem headsetu a pad no to 2 stowki. Nie liczac headseatu to cena sklepowa/lekko zawyzona.
0
@Miloszq Ciekawe czy on naprawdę jest w tym zestawie :D
0
@Miloszq Dzwoniłem do gościa i mówi że Headset jest jakiś standardowy monofoniczny
0
@lukasik17 Nie wiem jak w ps4 wyglada ten standardowy headset ale np do xboxa one to jest kwestia 3, 4 dyszek. Ja mam wlasnie do xone ale mi sir niewygodnie w tym gra. Wiem ze do pleja sa takie fajne sluchawki specjalne ale z tego co wiidze na necie to okolo 350zl kosztuja. Z tym ze nie wiem czy to te ktore byly w zestawie. Ogolnie jezeli ci zalezt na tym headsecie i 2 padach to mozesz sobie to kupic. Tylko musisz sie dowiedziec czy to jakas legitna firma czy to nowka itp.
0
@Miloszq Wolę jednak kupić gdzieś w Media Expert kupić bo to samo jednak wychodzi
0
@lukasik17 No tak jak mowilem. Pad 200 zl wiec tu jakby jest to samo z tym ze dostajesz ten jakis headset xd.
0
@Miloszq Gość mówił mi że ten standardowy jest dodawany do każdej konsoli :)
0
@lukasik17 No to tym bardziej sie nie oplaca :p.