- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 932 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 932 Culés
2
Mbappe to nowy Neymar
Dembele to jak na razie drugi Deulofeu
0
@Zieliniak Ten Mbappe ktory od roku rozegrał tylko dobry mundial? Chwała mu za to ale po za tymi 3 meczami na mundialu od roku nie pokazuje nic wielkiego
2
@Jakdxb Tylko dobry mundial? Człowieku o czym ty mówisz :D
0
@Jakdxb Tylko dobry mundial XDDDD
I właśnie dlatego rok wcześniej PSG zapewniło sobie jego transfer za gruuubo ponad 100kk?
Logiczne XDDDD
1
@Jakdxb W tym sezonie był przez 220 minut na boisku, strzelił 4 bramki i zaliczył dwie asysty.. A ma 19 lat... Prowadził swoją repre na mundialu.. A ty tu coś pierd***** że nie pokazuje nic wielkiego. Weź wracaj do nory z której wyszedłeś..
0
@Jakdxb 3 mecze xD
0
@mqwert Znaczy to, że rok wcześniej PSG go kupiło za 180 mln, nie wyklucza się z jego wypowiedzią
0
@Zieliniak Ale kozak strzelil 4 bramki i 2 asysty w LIgue :D W poprzednim sezonie Malcom mial podobne staty w duzo slabszym zespole xD
0
@mqwert No tak sezon w Monaco mial swietny ale w PSG? Nic specjalnego
0
@BartqRKO Staty podobne do Malcoma w Ligue to rozumiem cena 180 mln?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mqwert No nie mówię, że się z tą wypowiedzią zgadzam. Tylko zaznaczam, że jedno drugiego nie wyklucza
0
@zadafcb Teoretycznie niby racja. Praktycznie bardzo ciężko żeby tak było
0
@mqwert Fakt jest taki ze zaplacono za niego 180 mln za sezon w Monaco ktory byl swietny, w PSG nie gral niczego specjalnego i pokazal to Malcom ktory mial podobne staty a pomijam jakichś Thavinów i innych Fekirów ktorzy byli sporo lepsi, gdyby nie mundial to mialby po prostu slaby sezon.
0
@Jakdxb Staty, staty i staty.. Jeśli spoglądasz tylko na staty to Iniesta był w Barcie o 10 lat za długo.
0
@BartqRKO Co broni Mbappe oprocz statow? Gry to on nie kreuje. Napastnik to nie pomocnik.