- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
4
Odniose sie do gali FIFA the best, ktore jsk co roku wzbudziolo kontrowersje. Coż o ile wybor pilkarza roku sluzny Lukita wygral zasluzenie. Wybor trenera roku mimo, ze Zizou wygral x3 LM to wybor trenera mistrzow świata jeet naturalny. To wybór bramki roku im F.Puskasa i to, ze wygrała bramka Salaha to jakas kpina. Bramka Bale w finale LM wazyla jakas TONE wiecej. Ja wybralbym miedzy
▶C.Ronaldo vs Juventus (przewrotka)
▶Bale vs Liverpool finał LM (przewrotka)
Ze wakazaniem na bramke Walijczyka i nie dlatego, ze te bramki strzelali pilkarze Realu, a ja jestem ich kibicem, tylko to dosc obiektywny i naturalny wybor kibica. Takie jest moje zdanie.
1
@AmigoBlancos Nie bardzo rozumiem tego płaczu o te bramkę, ile można pisać, że głosowali kibice, pewnie cały Egipt zaglosowal to wygrał.
1
@AmigoBlancos Ja nie czaję nie samego wyboru gola bo głosują kibice i jakby tam był gol lewego to by pewnie wygrał, ale fakt jak w ogóle ta bramka została nominowana? Było tyle epickich goli w tym sezonie A wybrali gola pospolitego zwykłego, takich padło w ciągu roku pewnie z 50
3
@AmigoBlancos "Wybor trenera roku mimo, ze Zizou wygral x3 LM"
Co znaczy mimo? x3 LM wygrał w tym roku? czy na przestrzeni trzech? ^ ^
2
@AmigoBlancos Jesli za 2015 rok nie wygrala bramka Messiego z Bilbao to wiedz ze w ogole nie ma sobie zawracac glowy innymi latami.
0
@Mizander Dokladnie - gol Salaha z tej 10 byl najmniej ciekawy. Drybling jeden wynikal z wygrania przepychanki.
Drugi spoko ale ile razy ogladalismy drybling i gola z pola karnego. Strzelal jeszcze swoja lepsza noga.
Gol fajny ale daleko mu do najlepszych w roku