La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1545 Culés

1

Czemu Malcom nie jest powołany? Valverde coraz bardziej zaczyna mnie denerwować swoimi decyzjami. Nie rozumiem dlaczego Valverde nie powołał Malcoma na jutrzejszy mecz z Athletic'iem Bilbao? On powinien się ogrywać na boisku a nawet nie będzie go w kadrze na jutrzejszym meczu.

28

@Piotr,1985 Wiesz dlaczego? Rafinha. Mówiłem, że lepiej będzie jak odejdzie bo będzie zabierał minuty nowym, to przecież większość pisała, że się przyda, a teraz są oburzeni, że Malcom nie został powołany.

konto usunięte

3

@BarcaInfo Mozna bylo nie powoływać Munira i tak nie zagra w dodatku jest slaby

2

@BarcaInfo To mógł Munira nie powoływać jak to napisał kolega wyżej, ktory jest w kiepskiej formie. Valverde niestety zaczyna się gubić w swoich decyzjach o to jest niepokojące.

1

@Piotr,1985 Napisałeś, że Munir jest w kiepskiej formie po pierwszym jego meczu w sezonie ligowym gdzie cały czas był pod grą. Nie muszę przypominać jak w pierwszym meczu irytował nas Suarez.

0

@BarcaInfo Akurat Rafinha jest potrzebny. Denis powinien odejść już dawno, bo nie oferuje niczego tej drużynie. Tak samo z Vidalem. Trzeba było się zdecydować czy chcemy Rakiticia czy Vidala, obaj robią tłok. Już nie wspomnę o tym, że Valverde to typ trenera, który ma swoich 13 piłkarzy do gry, więc nie ma co liczyć, że każdy dostanie szansę.

0

@GenerałXavi Piszecie to tak, jakby Valverde nie mógł się przebić przez ten tłum i nie zobaczył, że go ostrzegaliście.

1

@GenerałXavi Dlatego nie będę się dziwić jak co drugi mecz Valverde będzie powoływać raz Malcoma, a raz Rafinhę. Alena to dopiero na jakiekolwiek minuty będzie mógł liczyć w Pucharze Króla, razem z Denisem i Samperem.

1

@sidzej Rafinha w meczu z Sevillą nic nie pokazał, tak samo z Sociedad. Od początku była mowa o sprzedaży jego, ale on został i prawdopodobnie odejdzie w zimie, a teraz zabiera minuty tym, którzy ich najbardziej potrzebują. Totalny bezsens. Denis też w klubie trzyma się na cienkiej nitce i kwestią czasu jest to, kiedy odejdzie z klubu.

Vidal przyszedł za Paulinho. Valverde chciał kogoś takiego.

0

@BarcaInfo Tak samo Malcom nie pokazał nic z Leganes. W zasadzie oprócz Leo, Coutinho i Dembele nie można wyróżnić żadnego piłkarza, którego wkład w grę jest widoczny. Tak właśnie jest kiedy nie ma się pojęcia o zarządzaniu zespołem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?