- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1219 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1219 Culés
45
O 14:00 biorę ślub, potem wesele. Jedyne co mnie stresuje to pierwszy taniec. Kurde, kto w ogóle wymyślił taką tradycję i po co?
15
@Barclonismo Oby Ci pogoda sprzyjała :)
1
@Wilczeq Póki co słońce :) Zresztą może być i pochmurnie, byle tylko nie padało :)
0
@Barclonismo A w jakim województwie?
0
@Wilczeq Opolskie.
10
@Barclonismo Powodzenia, każdy musi to przejść. Ja brałem ślub w tamtym roku i tak samo jak Ty obawiałem się pierwszego tańca. Ale 100 ml. pysznego napoju w drodze z kościoła na salę troszkę pomogło ;) Powodzenia!
0
@matijas Dzięki.
1
@Barclonismo Ja tam mało pamiętam z wesela chociaż nie piłem ani kropli. U mnie było to samo, pierwszy taniec tylko stresowal :D
1
@Barclonismo Kurcze myślałem że napiszesz o meczu Barcy ze go nie obejrzysz a Ty o tańcu. Gratulacje
1
@Barclonismo Ja jestem kierowcą, wożę ludzi do ślubu i powiem z doświadczenia, co mnie również bardzo dziwi, że zdecydowana większość par które wiozłem stresowała się tym co w kościele. Dla mnie również to było niezrozumiałe, przy pierwszym tańcu kościół to pryszcz.
5
@Janiama Wiesz, mecze Barcy są dla mnie bardzo ważne i staram się oglądać każdy, ale są rzeczy jeszcze ważniejsze. To jednak tylko piłka. Może też nie wspomniałem, bo ostatnio też nie obejrzałem z Sociedad (wesele kumpla) i Leganes (przygotowania do mojego). Obejrzę jutro z powtórki :)
1
@Barclonismo Podpowiadam - to jest dzień dla Ciebie i Twojej partnerki. Nic nie trzeba robić na siłę bo tak trzeba...
1
@Bykunn Wiem, ale jednak gdzieś stres jest. Rodziny patrzą, znajomi patrzą. Dodatkowo ćwiczyliśmy tylko ten układ 3h więc nie jest dopracowany idealnie, pewnie będzie trochę improwizacji. Niby pierdółka, ale jednak napięcie powoduje.
0
@Barclonismo A po cholerę Ci ślub... No chyba że z wesela wyjmiesz więcej niż włożyłeś :)
0
@RR Bo oboje chcemy go wziąć. Po prostu.
O kopertach od gości nawet nie myśleliśmy. Na zaproszeniu też nic o tym nie pisaliśmy. Będą to będą. Jako prezent chcieliśmy albo wino, albo książkę.
0
@Barclonismo Walnij sete i będzie ok, mnie pomogło