- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1029 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1029 Culés
40
Dobra, u mnie to dzisiaj będzie wyglądało tak:
13:00 Real vs Levante, następnie 13:30 przeskakuje na Chelsea vs Man Utd. W przerwie od Premier League wracam na Santiago Bernabeu gdzie mam nadzieję obejrzeć męczarnie Królewskich, a następnie z powrotem ląduję na Stamford Bridge zobaczyć drugą połowę. Chwilę po zakończeniu spotkania w Anglii przenoszę się do Niemiec na mecz Wolfsburg vs Bayern, lecz prawdopodobnie po 30 minutach meczu planuję poszukać trochę Horkruksów wraz z Harrym, Hermioną i Ronem (Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I 15:55 TVN7). Harrego nie obejrzę do końca gdyż 18:00 rozpoczyna się Krzysztof Piątek Show (Juve vs Genoa), które zamierzam śledzić od 1 do 90+ minuty. Dosłownie chwila przerwy i wsiadam na samolotu pełnego najgorszych przestępców "Con Air - lot skazańców" (TV PULS 20:00) lecz po 45min zamierzam się ewakuować prosto na Camp Nou ;)
Pozdrawiam i życzę miłej soboty !
(nie, nie jestem w żadnym wypadku no life'em :D Taką akurat zaplanowałem sobie dzisiaj sobotę, obowiązki wykonane wczoraj, także z czystym sumieniem dzisiaj można się relaksować, a tym razem na relaks wybrałem TV).
13
@bixmix Chociaż zjedz coś bo padniesz po takim maratonie :)
3
@bixmix Zazdroszczę cholernie:-) no poza Potterem i lotem. Niestety praca do 18.
3
@bixmix Urzekła mnie Twoja historia.
4
@bixmix Weź tak rób częściej, bo nie chce mi się tak kombinować, sprawdzać kanałów, o której jakie mecze a lubię też tak czasami oglądać ;)
5
@bixmix Szlag by mnie trafił gdybym miał tak skakać i przerywać filmy/mecze, no ale co kto lubi. Aczkolwiek plan szczegółowy, trzeba przyznać. :P
2
@bixmix To fantastycznie, że dzielisz się tymi informacjami obcym ludziom w internecie.
1
@bixmix A Familiada?
1
@tombard A jeszcze bardziej fantastyczne, że ludzie komentują! :)