- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1725 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1725 Culés
9
A na Larambli ze skrajnosci w skrajność. Jedni krytyka na calego, drudzy z kolei obrona i opowiadanie jak to oni dlugo kibicuja i co widzieli. A nie mozna po środku? Mamy akceptować wszystko co zle, nie krytykować, bo kiedys bylo gorzej? Co to za podejscie... Na trenera mozna sie wkurzac za styl jaki "zaaplikowal" Barcelonie, ktora za tych starych slabszych lat tak nawet nie grala. Barcelona zawsze charakteryzowala sie swoim stylem gry a nie wynikami. Stad tez mnie osobiscie nie dziwi takie nastawienie do trenera. Wiadomo w krytyce tez sa granice ale nie przesadzajmy, ze musimy wszystko akceptowac, cieszyc sie i udawac zadowolonych bo kiedyś byly gorsze sezony (sam kibicuje od dawna). Wydaje mi sie ze gdyby styl byl lepszy to i krytyka byla o wiele slabsza.
7
@furiat25 Myślę, że to jest kluczowa sprawa. Jak ktoś sobie kibicuje tylko dla trofeów, to nie ma żadnego powodu do niezadowolenia. Jest jednak spora grupa kibiców, którzy rozpoczęli przygodę z Barceloną przez jej niepowtarzalny styl gry, który był piękny i dla mnie osobiście to jest w Barcelonie najważniejsze.
Poza tym jeśli chodzi o trenera, to jego obowiązkiem jest wykrzesać z zawodników wszystko co najlepsze, wykorzystać drużynę w 100%. To co widzimy u Valverde to marnowanie potencjału genialnej kadry, bo chyba tak trzeba nazwać tę drużynę. Barcelona ma naprawdę dobrą kadrę, najlepszą od lat i to nawet pomimo odejścia Iniesty. Gra powinna wyglądać dużo lepiej.
1
@furiat25 Nikt nie każe akceptować wszystkiego. Można krytykować trenera czy zawodników. Trzeba wiedzieć na co można sobie pozwolić. Jednak wiele osób przekracza granice i przykre, że nie każdy to widzi.