- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1503 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1503 Culés
7
Po meczu z liderującą w tabeli Sevillą było widać, że drużyna wreszcie się podciągnęła, że gra powoli zaczyna zatrybiać, i choć nie brakowało błędów, były powody do radości. Mecz z Interem wyglądał świetnie. Występ Barcelony był PŁYNNY. Piłka wędrowała od jednego piłkarza do drugiego jak po sznurku. To rywal musiał biegać, a Barsa niemal w każdym aspekcie kontrolowała przebieg wydarzeń. A dzisiaj, a dzisiaj... pokonaliśmy odwiecznego rywala 5-1. Poza 15-20 minutami w drugiej połowie, kiedy Real przycisnął, to tak naprawdę niewiele mieli do powiedzenia. Suarez oprócz bramek po raz kolejny zaprezentował się bardzo dobrze. Wzorowy powrót Roberto i rewelacyjny Alba. Bezbłędny tercet Rakitić-Busquets-Arthur. Zdominowali środek pola. To co wyróżnia Barcelonę, to właśnie płynność w grze. A dzisiaj każdy ze środkowych tę cechę zagwarantował. Rozumieli się bez słów, odpowiednio ustawiali w grze, wychodzili na wolne pole, i wreszcie... zagrywali prostopadłe podania!!! Cokolwiek by nie uważać. 5-1! Brawo, trenerze! Miały być trzy decydujące mecze i out, a jest prowadzenie w La Liga oraz w Lidze Mistrzów. Aha, zapomniałem. I to wszystko: nie-istniejemy-bez-Messiego i co-to-będzie-jak-odejdzie.
5
@Cochise Co do bezbłędnego Arthura się nie zgodzę :)
1
@Qlewer To miało być lekko podkoloryzowane :) Wiadomo, środek pola wyglądał bardzo dobrze w ogólnym rozrachunku, więc można przymknąć oko na jedną bądź drugą stratę, czy też niecelne wyprowadzenie piłki.
0
@Qlewer Ale zagrał świetne zawody i tutaj nie ma się co spierać. Takiego zawodnika Barcelona potrzebowała, doskonałego w rozgrywaniu ale i w destrukcji.
1
@Qlewer Szczerze to jedyny błąd Artura który zapadł mi w pamięci z jego ostatnich występów to ten dzisiaj kiedy za długo nie podawał, ogólnie klasa.