La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1751 Culés

konto usunięte

0

Znowu ploty o dembele, i to po tak dobrym meczu, i to w El classico, jeju, rac1 ostatnio zachowuje się jak jakiś sport, albo don balon

2

@Chwytliwy Bo RAC1 niczym nie różni się od sportu, dlatego nigdy nie rozumiem dlaczego tak wiele osób ufa doniesieniom. Dembele na pewno nie zostanie sprzedany w zimie, bo niby dlaczego miałoby tak być?

2

@sidzej Zimą nie. Po wcześniejszych cyrkach zarządu może latem (chociaż w to nie wierzę). Niepokojące są pogłoski o powrocie Neymara i to może być decydujący czynnik o przyszłości Dembele.

konto usunięte

0

@sidzej Dokładnie, ale co tam, psujmy humory po El classico dla ludzi dembele, ehhhhhhhhhhhghhhgggggggggggggbhhhhhhhhhhhhhhhhhh

3

@GenerałXavi Bo RAC1 to jest dobre źródło, tylko również trzeba podchodzić do wszystkiego z dystansem. Na pewno nie jest to jakiś nagły wymysł tylko coś musi być na rzeczy. Również trzeba patrzeć na to jaki dziennikarz z RAC1 podaje daną informacje. Mundo Deportivo, Sport jest postrzegane jako śmieci, ale również mają dobrze poinformowanych dziennikarzy. Przykład z Vidalem, gdzie nawet Ty wyśmiałem tą informacje o transferze, a dosłownie kilka minut później potwierdziły to poważne źródła. Tak jak napisałem powyżej, do wszystkich informacji trzeba podchodzić z dystansem, ale też nie można o tak ich olewać i pisać, że to dosłownie bzdury.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Dobrym źródłem jest Di marzio(ma takie coś jak wtyki) czy Sky sport przeróżne oraz Gerard Romero, no i BBC, a tak do reszty jakoś z dystansem podchodzę

0

@Chwytliwy Di Marzio jest dobry, ale jeśli chodzi o informacje z Włoch, przykład Malcom. Gerard Romero jest właśnie z RAC1.

konto usunięte

0

@BarcaInfo A tego to nie wiedziałem

0

@GenerałXavi Może i były zabawne, ale wprowadziłem je w okienku transferowym, ponieważ pod każdym komentarzem było pytanie jaki to tier, więc wygodniej było pisać od razu przy informacji, niż odpowiadać za każdym razem. Teraz raczej już każdy wie, które źródła są lepsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?