- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
0
Wiecie czy może da się w messengerze wyłączyć te powiadomienie, że ktoś dodał zdjęcie do swojej relacji?
0
@sidzej Niestety nie da się.
7
@Wawrzyszewski Ehh, w takim razie jestem skazana na zdjęcia jedzenia i słit focie z kibelka.
0
@sidzej Wiem, że da się ukryć relację, ale czy powiadomienia i tak przychodzą to nie wiem. :)
1
@sidzej Da radę, tam u góry gdzie pokazuje się kto jest dostępny i są te relacje to przytrzymujesz tam palcem i pokazuje Ci się ukryj relację. Wtedy już nie będziesz widziała relacji od tej osoby.
Tylko musisz tak robić z każdą, bo nie da rady wszystkich na raz.
2
@BaRcA!FaN Ja tak zrobiłem, ale mam 600 znajomych i po ukryciu każdego i tak zaczęły mi się pokazywać ukryte wcześniej profile xD
0
@sidzej Wejdź na messengera i przejdź do ustawień (klikasz u góry na Twoje profilowe). Potem wejdź w powiadomienia i dźwięki. Na samym dole będziesz miała coś takiego jak zarządzanie powiadomieniami. Tam powinna być możliwość wyłączenia powiadomień o story.
0
@PrinceDamon Zrobiłem tak jak mówisz, ale jest po staremu. OnePlus 5T android 9.0
3
@sidzej Miałem już się oburzyc z tymi fotkami na kiblu xD
0
@Wawrzyszewski A tak z innej beczki, jak sprawuje Ci się Op 5t?
0
@Wawrzyszewski Ilu z tych 600 to tacy, z którymi stałeś tylko w kolejce w biedronce?
0
@mkord Ani jedna osoba, nie robię zakupów w biedronce.
1
@fcbarcafan19 Genialnie. Zero przycięć, bezbłędny multitasking, dobry aparat (rynkowa średniawka ale i tak jest niezły) i wszystko pozostałe też oceniam dobrze albo bardzo dobrze.
0
@Wawrzyszewski Tak się pytam, bo przymierzam się do kupna Op i ciekawią mnie opinie.
1
@fcbarcafan19 Super jest, mam wersje 6/64 i wszystko śmiga.
0
@Wawrzyszewski A jak wygląda sprawa dźwięku przesyłanego przez bluetooth?
1
@fcbarcafan19 bez problemu, mam słuchawki sony i śmiga