- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 789 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 789 Culés
0
Trafiłem dzisiaj Bale' a w wersji Ligi Mistrzów i chodzi po ok. 500 k. Platforma PC. Teraz mam dylemat na co wydać tą kasę - De Bruyne, Pogba albo zainwestowanie w sbc o POTM Aubameyanga. To mój skład: https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/46127912_435166197017372_5571758221518962688_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=07ef363e9173d1df027bf2d761410222&oe=5C739EB2
I teraz drugie pytanie - niedługo black friday i w pewnym momencie karty będą tańsze/droższe i nie wiem kiedy go najlepiej sprzedać. Proszę o rady.
0
@Konias4318 Stary lepiej tą kasę z Bale'a wydaj na klasowych obrońców. Stoper i lewa obrona. Na pewno zostanie Ci jeszcze kupa sianka na klasowego pomocnika, jak dla mnie odkładaj na Pogbe ktorym gra się bardzo przyjemnie
0
@Konias4318 Polecam nie robić tak drogich kart niewymiennych, jeśli nie masz kart w klubie.
0
@Konias4318 Karty z LM chyba będą w cenie zawsze, tym bardziej zawodnicy z Realu czy takiego Juve, bo wiadomo, że raczej wyjdą z grupy to dostaną boosta. Ja trafiłem Cuadrado, koło 300k warty.
A zwykłe karty już są tanie, szczególnie po fut champions, wątpię, że wysokooveralowe karty będą jakoś znacząco tanie. 86 + z ceny nie spadną ze względu o sbc na ikony.
A Potma Aube polecam zrobić wypozyczonego i go przetestować, bo o ile Hazard POTM był warty swojej ceny to Auba wg mnie ani trochę i strata kasy na taką mierną kartę niewymienną :D
Pomoc masz solidną, zainwestuj w Van Dijka zamiast Baillyego i zamiast Firmino jakiś Aguero.