- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1419 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1419 Culés
19
Messi jest dla mnie najlepiej podającym wusnięte podania zawodnikiem jakiego dane mi było zobaczyć. Geniusz. Troszkę mnie w tym sezonie irytuje, gdy woli zrobić drybling albo przetrzymać piłkę niż podać do zawodnika, do którego zaufanie ma dużo mniejsze.
Wczoraj wściekłem się jak nigdy w tej 93 minucie... Po lewej stornie autostrada, a on idzie na kiwkę...
11
@hoeniker W jego grze częściej zauważany jest teraz egoizm. Często ma wiele szans na podanie lepiej ustawionemu partnerowi, a on za wszelką cenę próbuje dryblować. Owszem taki typ zawodnika powinien szukać gry 1 na 1, podejmować ryzyko i dryblingiem stwarzać przewagę. Odnoszę jednak wrażenie, że kiedyś lepiej potrafił ocenić sytuacje, w której lepiej dryblować lub podać.
1
@SeeleyBooth A mi sie wydaje że on zawsze miał z tym problem, tylko że kiedyś dzięki jego niesamowitej dynamice ogrywał obrońców których nie powinien. Mam wrażenie że on sam chce sobie udowodnić że może robić takie rajdy jak kiedyś
0
@Striker Myślę, że dawniej trochę lepiej zarządzał ryzykiem. Z resztą się zgodzę :)
13
@Striker I dzięki temu jego egoizmowi i tym, że ma z tym "problem" jest tam gdzie jest i jest uznawany za jednego z najlepszych w historii tego sportu. Pamiętam jak Leo stwarzał mase sytuacji, a koledzy to marnowali w każdy możliwy sposób. Messi też jest człowiekiem, może czasem po prostu ma w głowie, że zrobi coś lepiej samemu i woli sam zepsuć niż żeby to zrobił Suarez np.
Takie moje przemyślenia :D Poza tym to świadczy też o tym jak on wierzy w swoje umiejętności mimo wieku, który coraz bardziej będzie dawał o sobie znać.
0
@SeeleyBooth Jeśli chce tylko dryblować to niech idzie na skrzydło, a w pomocy wystawimy kogoś kto umie posłać ładne podanie