- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1108 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1108 Culés
14
"Duncan uważa, że sposób, w jaki orkowie zostali sportretowani we "Władcy Pierścieni", jest krzywdzący i że są to po prostu postacie nierozumiane przez otoczenie, jak dzisiejsi imigranci i uchodźcy."
https://www.antyradio.pl/Film/Duperele/Tolkien-rasista-We-Wladcy-Pierscieni-mial-dyskryminowac-orkow-27467
|
|
|
\/
https://thumbs.gfycat.com/RewardingCarelessKitten-size_restricted.gif
3
@macio_944 Trzeba zorganizować marsz równości dla orków, bo to naprawdę krzywdzące. Ja na przykład bardzo lubię Wodza orków mimo, że ze szkaty wodza orków zazwyczaj lecą gówna. Bez nich nigdy byśmy nie zrobili misji u Biologa na 30 level. Całkowicie się z nim zgadzam.
0
@macio_944 Grosik to zbyt delikatnie podsumował;(
1
@PrinceDamon #StopPrzemocyWobecOrków
Oni są przecież bardzo pokrzywdzeni. Nie dość, że jakiś stary dziad w białej szacie ich wykorzystuje niczym w obozie, to jeszcze nikt ich nie lubi.
Take Them Somewhere Nice tak a propos Twojego avatara ;)
1
@macio_944 XD świetny gif z Grosicaldo. A co do oskarżeń, to przypomniało mi się, że zawsze chciałem zobaczyć opowiadanie z uniwersum LOTR ze strony orka, tak dla urozmaicenia.
4
@macio_944 #PrzyjmijOrkaNaŚwięta
1
@macio_944 O, szanuję za znajomość pięknej sztuki.
0
@macio_944 Tolkien powinien zmartwychwstać, skonstruować wehikuł czasu, a potem przenieść się do lat czterdziestych, kiedy pisał Władcę Pierścieni, i w książce umieścić sceny jak ludzie, krasnoludy i elfy z lembasem oczekują na spieszących w stronę Helmowego Jaru orków. Oczywiście z otwartymi ramionami, z napisami: "Witajcie, orkowie!". Wtedy jakiś Duncan nikomu by dupy - za przeproszeniem - nie zawracał. Nadchodzi Dzień Zagłady, chyba.
0
@Cochise Merkel zrobiła to za niego :)