- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 759 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
20
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 759 Culés
18
Naprawdę nie wiem, dlaczego część z Was uważa, że Coutinho gra na skrzydle. Pozycja skrzydłowego ma to do siebie, że ten głównie jest skupiony, aby rozciągać grę do linii, dryblować, w pojedynkach jeden na jeden z obrońcą wyprzedzać go na szybkości oraz dośrodkowywać w pole karne. Tymczasem Brazylijczyk gra zupełnie inaczej. Schodzi w stronę środka pola, odgrywa z pierwszej piłki, zagęszcza środkową strefę i ma uderzać z dystansu. Skrzydłowym to byłby Malcom po lewej stronie oraz Dembele po prawej, ale nie Cou!!!
11
@Cochise Oczywiście że nie gra jako skrzydłowy. Gra dokładnie na takiej samej pozycji jak grał Iniesta. Bliżej lewej strony ale nie przy linii. Rolę skrzydłowego zajmuje w akcjach ofensywnych Alba. Cou jest wyraźnie pod formą i szczerze jestem zasmucony jego grą.
0
@Janiama Pytalem o cos. :)
0
@Janiama Czy ja wiem, dzisiaj praktycznie zawsze był potrajany, miał duuużo mniej miejsca niż Dembele
0
@Colon Kurczę ale nie wiem o co?
0
@Janiama Gdybys zagral teraz np, wazny mecz w ekstraklasie, na pelnym tempie. Ile bys wytrzymal?
0
@Colon 15 minut maksymalnie ale i tego nie jestem pewny bo szybkościowo bym odstawał
0
@Janiama Ty to bys sie bardziej teraz nadawal na pokazowki z "dziadkami" typu Mendieta.
0
@Cochise Dokładnie tak. Barca zagrała tak już wuchte meczów - Alba z wolnym korytarzem na skrzydle, A ludzie zobaczyli, że Cou tam jest umieszczany na papierze to musi oznaczać, że gra jako skrzydłowy. Kompletna bzdura. Co do formy to chyba go dopadł przerost formy nad treścią...dużo macha nóżkami, ale jest to bezproduktywne.