- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
0
Kurek ma nowy klub. Ten to też zmienia te kluby jak rękawiczki. Teraz zmiana już raczej była konieczna ale jest to jego 11 klub w karierze. Za granicą spbie nie poradził a w Polsce grał już w Nysie, Zaksie, Skrze, Resovii, Stoczni i teraz ONICO Warszawa.
11
@kamilo0066 Wielu siatkarzy zmienia kluby nawet co sezon, Kurek nie jest wyjątkowy pod tym względem.
0
@kamilo0066 Kurek gra tam gdzie mu kasy dają najwiecej nie jest przywiązany dłużej do żadnego klubu :)
8
@kamilo0066 Jak Stocznia nie zapłaciła mu pieniędzy a klub najprawdopodobniej upadnie to co miał zrobić Kurek zwłaszcza że większość zawodników rozwiązała kontrakty. W siatkówce to Wlazly jest ewenementem a wielu zawodników co rok zmienia kluby.
0
@kamilo0066 Niech sobie zmienia. Nic nam do tego. Kurek niczym Zlatan Ibrahimović, grał wszędzie :)
0
@Janiama Kłania się czytanie ze zrozumieniem bo napisałem że tutaj zmiana była raczej konieczna. Poza tym chodzi też z jakiego powodu zmienia te kluby. Najlepsza było jak przyszedł do japońskiego klubu żeby za chwilę uciec stamtąd tłumacząc się depresją. Okej tylko niezła depresja skoro lada chwila podpisał kontrakt z innym klubem ;)
0
@kamilo0066 Miał problemy z depresja a gdzieś pracować musiał. Zakochał się tuż przed wyjazdem do Japonii w Ani German i sobie bez nie nie poradził. Po za tym chłopak od 16 roku życia gra w seniorach i jak juz piszesz takie rzeczy to warto sprawdzić kariery innych zawodników. Zwłaszcza że Kurek miał okres słabszej gry w momencie gdy rzucano nim od przyjęcia do ataku i wtedy dziekowano mu za pracę. Co też jest ważne w kontekście siatkówki kontrakty zawierane są głównie na rok a nie na 4 lata jak w przypadku piłkarzy.