- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1321 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1321 Culés
133
Nie odbierzcie tego jakby mnie coś bolało poniżej kręgosłupa, ale czy nie uważacie, że Messi w tym meczu - jak i w kilku innych, nawet w tym roku - wchodził na poziom, którego Modrić nie osiągnął w ani jednym meczu w swojej karierze?
4
@KamQiX A w mediach i tak będzie cisza :)
12
@KamQiX Messi jest ponad wszystkimi innymi piłkarzami i tyle. Szanuje Modricia, ale porównywanie Go do Messiego jest bez najmniejszego sensu. Ba, dla mnie nawet porównywanie CR do Leo nie ma sensu.
8
@KamQiX Dokładnie tak uważam.
W dupie z tą złotą piłką
Król jest jeden
LM10
9
@KamQiX Mało tego, a to jeszcze nie był najlepszy mecz Leo w karierze:D
2
@KamQiX Nawet jeśli boli Cię poniżej kręgosłupa, to jest to uzasadnione.
7
@KamQiX Modrić to fajny i bardzo dobry piłkarz, ale jemu daleko do Xaviego i Iniesty, a o Messim nawet nie ma co wspominać.
0
@KamQiX Nawet jeżeli boli Cię poniżej kręgosłupa, to jest to uzasadnione.
0
@KamQiX Z drugiej strony, nic nie ujmując Messiemu, to ciężko wejść na taki poziom zawodnikowi o roli i na pozycji Modricia,a przynajmniej ciężko, by było to tak widoczne i spektakularne. Nie bez powodu za najlepszych na świecie zawsze uważa się napastników.
0
@KamQiX Oczywiście, że tak. Nie rozumiem o co chodzi w tych plebiscytach typu Oscar, Nobel czy Złota Piłka. Prawda wygląda zupełnie inaczej. Ja jestem dumny, że mogę oglądać najlepszą drużynę w historii i najlepszego piłkarza w historii, przepaść między resztą jest ogromna. Trafił nam się w dodatku prawdopodobnie najlepszy trener (Pep)... Radości nikt mi nie odbierze. A jakieś nagrody czy nawet wyniki meczów typu 2:2 z Chelsea czy 1:1 z Atlético w 2014? Szkooooda, ale to tak naprawdę niczego nie zmienia. Możemy się pośmiać z "wiedzy" pseudoekspertów i innych dzbanów. Taki Modrić nie gra nawet najlepszego sezonu w Realu, na Mundialu był średni.
Proponuję walić to.
I cieszyć się życiem :) Pozdrawiam serdecznie y visca el Barça!