- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1097 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
25
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1097 Culés
2
Nie mogę się już doczekać jak znowu użytkownicy zapatrzeni w Dembele będą wylewać wiadro pomyj na Valverde, jeśli w następnych meczach Ousmane usiądzie na ławce (a mam nadzieję, że tak się stanie).
Popularna stała się fałszywa narracja jakoby mściwy Valverde hamował rozwój Francuza. Zauważcie, że ostatnio po przyzwoitych występach zaczynał w wyjściowym składzie.
Jedynie siedział na ławce, gdy sprawiał problemy. Liczę tutaj na to, że trener także postąpi konsekwentnie, bo to chyba jedyny sposób, żeby go ukształtować.
O ile nie piętnowałem go za to, że nie wrócił zaraz po mundialu na treningi i ogólnie drażniła mnie wrogość mediów, to teraz taki brak dyscypliny u Dembele jest nie do przyjęcia, tym bardziej, że to nie pierwszy raz.
Na razie jego przygoda to pojedyncze przebłyski, może jestem w mniejszości, ale mnie on nie porywa. Co prawda strzela i asystuje, ale ewidentnie nie ma zaufania kolegów, ani tej chemii. Wczoraj poza dorobkiem liczbowym niezbyt sobie przypominam, by porywał grą.
Mało akcji przez niego przechodzi (szczególnie, gdy nie gra z Semedo na jednej flance). Jak sobie przypominam to Neymar już w pierwszym sezonie potrafił bodajże zdobyć hat trick z Celticiem w LM i być pierwszoplanową postacią spotkania. Ousmane potrafi być decydujący, ale jeszcze nigdy nie "skradł show" przez swoją nieregularność.
Może to się zmieni, ale na razie takimi zachowaniami Dembele utwierdza mnie w przekonaniu, że po sezonie nie będzie już piłkarzem Barcelony, bo talent to za mało, gdy nie ma ciężkiej pracy. I to nie wina Valverde, sam sobie szkodzi - u Kloppa czy Simeone taka postawa też byłaby karana.
2
@LioNey99 Wiesz, cięzko porównywać Dembele z Neymarem bo co by nie mówić to drugi najlepszy piłkarz świata. Ja jestem obrońcą Dembele. Ma niesamowity talent, widać lekkość w jego grze i poruszaniu się, świetne podania prostopadłe i dośrodkowania, a przecież jest tak młodym graczem. Myślę, że warto zaczekać na jakieś oficjalne stanowisko klubu dotyczące tego spóźnienia, bo może był jakiś powód dla którego się to stało. Jeśli nie, to faktycznie z chłopakiem może być problem.
1
@LioNey99 Narazie nie ma oficjalnego stanowiska klubu także trzeba czekać na info a nie odrazu się nakręcać.