- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 930 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 930 Culés
24
Kurła, kiedyś to było.. Kto zbierał i kolekcjonował jeszcze?! :D
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/47688930_1060391740809624_4049335032555241472_n.jpg?_nc_cat=108&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=4f5019af8a1ff04325c5d54b465a2aab&oe=5C921609
1
@Adamski69 Kurła, a to? ^ ^ (po linku można się domyślić co to)
https://images.dbpolska.net/art/kolekcje/chio1/4.jpg
1
@Adamski69 Pamiętam mega sport i rysunki dzieci xd
1
@Adamski69 Ja zbierałem i wgl.. brałem udział we wszystkich konkursach tej gazety :) Wygrałem raz ochraniacze ale wysłali dziwny rozmiar XL dla dziecka ;P Ale były adasia :D A innym razem przysłali mi DVD :p wspomnienia..
2
@Adamski69 Brożek niezniszczalny,wiecznie młody i lubiany.A co do samego Bravo sport to kupowało się co dwa tygodnie z tego co pamiętam.Samych gazet już nie posiadam,ale pojedyncze plakaty jeszcze gdzieś leżą.
2
@Katalończyk 99 Z Mega sport małem te ich ogromne plakaty, był jeden wyjątkowy 3- częściowy serio wielki jakieś 1,5 m na 1,2m na oko lub większy. Był to skład Barcy przed meczem :P Powiesiłem taki ogromny 3 częściowy plakat nad łóżkiem jednak z czasem wisiał krzywo gdyż ogromne ilości taśmy nie utrzymywały tak wielkiego plakatu :D
1
@Danny Gaucho Wiadomo że się zbierało.Za dzieciaka zbierało się wszystko.Pokemony,karty panini,karty dbz.
2
@marcin000019 Tak, te plakaty były super, cała ściana zawalona i te wyschniete części taśmy które już ledwo oddychaly xd
1
@Danny Gaucho Do dzisiaj mam całą kolekcję :)