- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1614 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1614 Culés
3
Teraz tak naprawdę zastanówmy się nad sensem powołań Mirandy do pierwszej drużyny, bo jest to absurdalne. Myślę, że Valverde powołując go na mecz pierwszej drużyny, kosztem gry w jednym z najważniejszych meczów Barcy B w sezonie z liderem ligi ma jakieś konkretne plany. Raczej zakłada wpuszczenie go przy korzystnym/bardzo korzystnym rezultacie. W 60. minucie wygrywamy 4-0, rywal ledwo trzyma się na siłach, nie atakuje, czy to nie jest idealny moment na danie chwili oddechu Albie, a przy okazji dać posmakować Mirandzie atmosfery na wyjazdowych meczach w La Liga? Ale przecież lepiej znowu wpuszczać Coutinho który do gry nic nie wniesie, a nałapie kolejne minuty i będzie czuł, że ma miejsce w składzie, trzeba mu przesiedzieć pare meczy na ławce i odpocząć, bo Brazylijczyk jest ewidentnie pod formą (choć dziś super, miejmy nadzieję, że tak pozostanie)
0
@Bovciek Nie wiem jaki sens jest powoływać Denisa i dawanie mu minut zamiast Mirandy/Alenii
1
@Bovciek Może brakuje nam bocznych obrońców?
0
@Bovciek No, ale jednak jakiś boczny obrońca na ławce musi być
1
@Bovciek Zgadzalem sie z Toba do momentu kiedy zaczales pisac o Coutinho.
Cou to absolutny crack i fundamentalny gracz naszego teamu. Po prostu jest pod forma, ktora z meczu na mecz jest coraz lepsza (co mozna bylo zobaczyc w ostatnich 2 spotkaniach). Siedzenie na lawce nic mu nie da, wystarczy, ze dostal sygnal od trenera i stal sie rezerwowym. To na pewno podraznilo jego ego i widac, zaangazowanie oraz zdrowego wk..wa.
Dodatkowo Cou ie ma jakies poteznej ilosci minut na boisku, wiec na pewno nie jest zmeczony. Musi grac by byc w formie na koncowa czesc sezonu. Jego prowadzenie pilki, przeglad pola i strzaly z dystansu moga okazac sie bezcenne.