- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
20
Mam nadzieje że przy tej ogromnej tragedii jaką jest zabójstwo Prezydenta Gdańska, Jurek Owsiak zmieni zdanie. Dla mnie Jurek przez to co wymyślił jest wielkim człowiekiem i dzięki jego akcji uratował życie wielu ludziom. "Orkiestra musi trwać do końca i jeden dzień dłużej"!
3
@masa11 Skoro podjal taka decyzje nalezy ja uszanowac.
Z czego mi wiadomo orkiestra bedzie grac dalej, a przeciez ludzie wplacaja pieniadze na sprzet medyczny, a nie na Jurka (przynajmniej taka mam nadzieje).
0
@AboveYou Orkiestra będzie grac dalej,ale Owsiak to WOŚP,a WOŚP to Owsiak,on miał charyzmę,za nim szły tłumy,a teraz,nie wiadomo...
1
@AboveYou W sensie masz nadzieję, że wpłacają na Jurka tak?
0
@badej60 Nie, w sensie mam nadzieje ze wplacaja z racji Celu na jaki sa zbierane pieniadze, a nie z racji Osoby ktora tą zbiurka kieruje.
1
@AboveYou To użyj słowa przynajmniej, a nie bynajmniej
1
@badej60 Prosze bardzo.
2
@AboveYou Oczywiście że na Orkiestre. Jeśli jakaś część moich pieniędzy idzie na konto Owsiaka ja nie mam nic przeciwko bo za to co wymyślił mu się po prostu należy! To tak samo można się zastanawiać na co idzie kasa z tacy w kościele. Każdego to jest indywidualna sprawa na co kase daje. Kompletnie nie rozumiem hejtu i jadu na tego człowieka!
0
@masa11 Ja nie mowie na co idzie kasa, bo przeciez wiadomo ze nie wszystko idzie na Sprzet.
Tu chodzi bardziej o to czym sie kierujesz i czy wplacasz dlatego ze masz taka wewnetrzna potrzebe czy moze dlatego ze lubisz Pana Jurka i wspierasz jego akcje.
0
@AboveYou Mysle, ze ci, ktorzy potrzebuja tego sprzetu w nosie maja czy kupiony jest za kase, ktora ktos dal, bo chcial pomoc, czy dlatego, ze lubi wosp, czy Jurka