- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
0
Według mnie największe znaczenie dla De Jonga w wyborze Psg mialo to ze są bliscy pozyskania De Ligta
2
@KacperVEB Daj sobie już spokój z de Jongiem i de Ligtem.
Obaj Holendrzy do Nas nie dołącza.
Wymyślasz jakieś teorie ..
0
@KacperVEB nie brał bym mediów na poważnie Romero też może się mylić teraz wszystko zależy od De Jonga i albo dowiemy sie tego od niego albo od klubu do którego dołączy
0
@VamosGirl Jakie teorie?
To są słowa De Jonga
Jak mam dać se spokój jak tracimy 2 najwieksze talenty na rzecz Psg
1
@KacperVEB Dej Jong nie chciał konkurencji to poszedł do Psg .Wiec po co dorabiać do tego inne rzeczy?
0
@KacperVEB "se " ?
Czy to jest Twój klub ? Czy Ty masz tam jakieś udziały ? Czy Ty ustalasz skład ? Człowieku zajmij się życiem osobistym, a nie tak przeżywasz rzeczy na które nie masz kompletnie wpływu ..
0
@VamosGirl Jestem kibicem Barcelony I mogę komentować jak SE chce a ty nie masz nic do gadania jak ci się nie podoba to nie komentuj
0
@KacperVEB Ferie się zaczęły to siedzisz na LR zamiast zająć się czymś pożytecznym i wymyślasz teorie .. Na wakacjach nie byłeś czasami zwolennikiem transferu Pogby ? Widzę, że to co zasugerują media, to podłapujesz ...
Zrozum de Jong i de Ligt nie dołącza do Nas.
Komentarz usunięty
0
@KacperVEB Wiesz w ogóle co to przecinek?
0
@barcelonaLM A gdzie go zabrakło?
0
@KacperVEB Dlaczego polskie społeczeństwo jest takie zawisłe I hamskie nigdy chyba tego nie zrozumiem. Jeden się przyczepi do tego że coś tam napisałeś co mu się nie podoba, drugi bo nie postawiłeś przecinka.
0
@KacperVEB Dobra, nawet słowa "chamskie" nie potrafisz dokładnie napisać. Pierw popraw podstawowe błędy w pisowni, a potem się wypowiadaj.