- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1477 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1477 Culés
0
ogólnie ten limit czasowy na zażalenie to patologia. Dopiero skończył się dwumecz, spokojnie takie coś powinno być rozpatrywane.
Ale to Hiszpania, tego nie ogarniesz. No nic, na szczęście tym razem wyszło korzystnie dla nas. Ale generalnie podejście skandaliczne
0
@hoeniker Gdyby nie twój drugi najlepiej oceniany komentarz to pomyślałbym że piszesz poważnie
0
@hoeniker i co przekładanie losowania nie wiadomo na kiedy? Powinni to zgłosić na drugi dzień, a mają 48h. Tak bardzo złamaliśmy przepisy że nawet tego nie zauważyli dopóki dziennikarze nie wywęszyli tego TYDZIEŃ po meczu. Nie mówię że to nas usprawiedliwia, ale to od samego początku było absurdalne (nie sam fakt złożenia skargi bo im przysługuje, ale to opóźnienie). Dwa dni po meczu powinno być po wszystkim i anulowany rewanż w razie konieczności i tyle.
1
@hoeniker Dlaczego patologia? W styczniu mecze w Pucharze Króla są co tydzień. Do ilu dni chciałbyś wydłużyć termin na zażalenie? Gdyby trwał on np. tydzień, mogłoby dochodzić do takich sytuacji jak wczoraj/dzisiaj, że drużyna rozgrywająca mecz, nie byłaby pewna, czy w ogóle jej zwycięstwo może dać awans.
0
@hoeniker Patologia to właśnie jest nieograniczony czas na zażalenie. Z tego powodu, że prezes Levante sobie pomyśli "dobra mamy dobry wynik i szanse na awans do następnej rundy. Jak wygramy to nie składamy apelacji, a jak przegramy to skladamy". Z tego tworzy się tylko biurokratyczny kocioł. Czasu było wystarczająco dużo na na zażalenie.