- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
0
Zamieszki na trybunach podczas meczu Bristol - Swansea.
"Spokojna Anglia".
14
@kamilo0066 No i co chcesz udowodnić? Tam takich wylapia dadzą surowe kary i już ich nigdy na stadionie nie zobaczysz.
Problem u nas jest taki. Słabe kary i brak ich egzekwowania.
Słowo klucz Stanowczosc.
P. S polecam choć raz pojechać na mecz w Anglii. Zobaczyć jak się na stadion wchodzi, jakie sa restrykcje i jak to wygląda na samym stadionie. Gdzie jest doping czy to młodych czy starszych kibiców całe rodziny przychodzą.
Incydent może się zawsze zdarzyć problem jest wtedy gdy takie coś robią znowu te same osoby.
Od czasu gdy Tacher zrobiła porządek w Lidze.
Takiej stanowczosci u nas brak. Nikt nie ma jaj
0
@MarioVeB! Udowadniam kolejny raz ingorantom którzy powtarzają jak to w Anglii jest bezpiecznie, spokojnie i bez takich ekscesów. Wysyłałem ostatnio linki do meczów West Hamu, Chelsea, Milwall itd. gdzie również w ostatnich latach mieliśmy do czynienia z takimi zamieszkami. I to nieważne czy przed stadionem czy na stadionie. Tu i tu. Kary wysokie? Jak widać nie całkiem odstraszają skoro taki problem jest nadal, był i pewnie będzie. Nie zrobią burd Ci sami ale zrobią inni. Jak widać nadal znajdują się tacy.
0
@kamilo0066 Bristol - Swansea
Spokojna ANGLIA :D:D:D:D
0
@kamilo0066 całe 20s akcji rzucania w siebie kubkami z napojami no zadyma jak się patrzy w Polsce pod podstawówką leprze widziałem a wracając do "zamieszek" z filmiku to bardzoszybka reakcja ochrony i problem znikł
0
@kamilo0066 Zresztą wkleiłeś tu filmik na którym widać ,że cała "zadyma" nie trwała więcej jak minute .steewardzi szybko zrobili porządek. Do tego widzę ,że Ci ludzie nie mają nic żadnej broni, nikt nie wyrywa krzesełek itd.
Tam z takimi robią porządek.