- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1340 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1340 Culés
1
Powiem wam ze przerazala mnie wczoraj roznica w grze miedzy Benzema, a Suarezem gdy ten nie ma przy sobie Messiego.
2
@AboveYou Jak dla mnie Benzema nie zagrał wczoraj nic specjalnego.
0
@zagi31 Jako kibic Barcelony nie mam problemu be oddac mu ze zagral bardzo dobry mecz, a pierwsza polowa w jego wykonaniu byla wrecz genialna. Gdyby Vinicius nie podejmowal debilnych decyzji odnosnie podan w kluczowych momentach to bysmy mieli po pierwszej polowie 3 bramki w plecy. Na chlodno to sie ciesze z tego wyniku bo moglo byc o wiele gorzej.
5
@AboveYou Cofnijmy się do poprzedniego klasyku , gdzie również Suarez nie miał przy sobie Messiego. A no właśnie.
1
@AboveYou Nie narzekaj w ostatnim meczu Suarez i strzelił hattricka bez Messiego w wygranym meczu 5.1 , Luis jest kotem.
0
@kaziks "przerazala mnie WCZORAJ roznica ....." - juz rozumiesz?
0
@kkbarca Brakuje wam obiektywnosci ja pisze tylko i wylacznie o wczorajszym meczu to jedyny wasz argument to wyciaganie wczesniejszych spotkan. Ja rozumiem ze jestesmy kibicami Barcelony, ale troche obiektywnosci Panowie i Panie.
1
@AboveYou A potem napisałeś "Gdy ten nie ma przy sobie Messiego" co brzmi jako reguła spełniana w każdym meczu, więc słusznie Ci to wytknęli
0
@Fhaku No tak, wczoraj pierwszy raz od dluzszego czasu mielismy okazje zobaczyc Karima w swoim dobrym okresie, ktory obok siebie mial nie Ronaldo, a Viniciusa i Lucasa, a roznica miedzy nimi 2 (Suarezem i Benzema) byla kolosalna.
Ale przyznam ze moglo to tak zostac odebrane jak piszesz. Mam nadzieje ze teraz rozumiesz o co mi chodzilo.
0
@AboveYou Suarez jest bardzo słaby technicznie dziwnie to zabrzmi ale on nie umie prowadzić piłki tak przynajmniej wczoraj to wyglądało duzo piłek tracił