- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
1
Knicks chcą wykupić Kantera i Matthewsa. Podobno Clippers zwolnili Teodosicia i teraz wykupić chcą Beasleya pozyskanego z Lakers. :) Nie znam źródła informacji, widzę ją na jednej polskiej stronie, że Kanterem są zainteresowani Celtics. :)
0
@student97r O kurcze Kanter i Celtics? ;) pamiętam jego spiny z KD tuz po tym jak przeniósł się do GSW ;) to taki typ walczaka.
0
@fart Nie wiem na ile to wiarygodna informacja. :) Kanter potrafi wielkie liczby wykręcić, więc ciekawa opcja. ;) Celtics możliwe, że wzmocnią się kimś kto jest na wolnym rynku, bo chyba można podpisywać dalej wolnych agentów? Nie jestem pewien. :)
0
@student97r Kanter potrafi grać wykręcić fajne liczby, ale jest przeciętny, a może nawet słaby w obronie.
0
@BartqRKO Zobaczymy, bo nie wiem czy to sprawdzona informacja. :) Poza tym Knicks, Clippers robią pełno miejsca w salary cap. Za rok na rynek trafi pełno świetnych zawodników. Do tego wmieszają się inne drużyny jak np. Celtics czy Lakers. Wtedy będzie się działo. :)
1
@student97r tak podpisywać wolnych agentów można natomiast nie można robić wymian ;)
0
@student97r a według serwisu Yahoo Gortat chce dołączyć do GSW ;)
0
@fart No to jeszcze sporo się może ciekawego wydarzyć. :)
0
@fart Też to właśnie widziałem. Ile w tym prawdy? Nie wiem. Jakąś opcją mógłby być. :) No i miałby wielkie szanse na pierścień. ;)
0
@student97r no tak tylko po co GSW kolejny wysoki? jest Boggie i Looney, który łapie fajne minuty jakoś tego nie widzę, ale wszystko się może wydarzyć i trzymam kciuki aby Gortat dostał taką szansę ;).
0
@fart W sumie racja. Pierścień mógłby zdobyć, ale trzeba poczekać na rozwój wydarzeń. ;)
0
@fart Ogólnie dla Marcina sportowo nie będzie to optymalny wybór. Ale zakładając, że nie zdarzy się nic nieprzewidywanego i GSW zdobędzie mistrza to zainteresowanie koszykówką w Polsce może bardzo wzrosnąć, a jak wiemy w tym momencie jest raczej znikome.
0
@Gieswu Mówiąc szczerze dla Marcina przygoda z NBA już się kończy/skończyła ma swoje lata i moim zdaniem już lepiej grać nie będzie. Natomiast tu raczej chodzi o pewien prestiż grał z najlepszymi na świecie i posmakował finałów NBA (z Magic) aby na koniec kariery zdobyć pierścień. Piękna historia naszego jedynaka w NBA. Oczywiście to są tylko gdybania bo na chwilę obecną nie znamy jeszcze żadnych konkretnych decyzji gdzie dalej zagra.