- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1913 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1913 Culés
1
Wystawiając środek pola Vidal Busquets Rakitic w LM i meczach z Realem, to jak proszenie się o kłopoty. Z Bilbao i Valladoid w LL to przejdzie, ale nie z dużo silniejszymi przeciwnikami.
0
@daniel32778 Niby dlaczego? Każdy z nich jest już bardzo doświadczonym graczem, doskonale wiedzacym jak się ustawiać, jak grać w danej fazie meczu, dodatkowo Arturo który ma wielkie serce do walki. W przypadku, gdy wypadł nam Arthur, pomoc Busquets Rakitič Vidal jest naturalna koleja rzeczy.
4
@skubi99 Przypomnij sobie mecz z Gironą. Takim ustawieniem grała Barca. Girona sobie robiła co chciała w środku pola. 0 spokoju w ogóle było. Arthur musiał wchodzić i ratować sytuację, bo Barca miała problem trzymać piłkę z grą w przewadze.
0
@robsesh Człowieku z Girona możesz sobie tak grać, ale my wchodzimy w decydujaca fazę sezonu. Z reszta co ja będę tłunaczył... nie ma szans, że tak wyjdziemy i tyle.
1
@skubi99 Nie zrozumiałeś. Środek pola z Gironą - Vidal-Busquets-Rakitic. To była tragedia.
1
@robsesh Zgadzam się. To jest praktycznie jak gra z 3 defensywnymi pomocnikami. Już Busquets i Rakitic to ostatnio za dużo, a jeszcze ma dojść Vidal, który nie ma takiego czegoś jak Arthur i nie będzie miał. Zrozumiałbym to jakby jeszcze Busi był w formie, a jak zagra tak jak z Realem, to znowu będzie trzeba gonić wynik tak jak w PK, ale tym razem w LM. Taki klub jak Barcelona nie może sobie pozwolić na takie coś w tak elitarnych rozgrywkach jak Champions League.