- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1416 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1416 Culés
0
Według Michała Pola
- Mbappe po tym albo następnym sezonie dostanie Złotą Piłkę
- Neymar nie jest wśród 5.najlepszych piłkarzy świata
0
@Criss18Barca Jakby wygrał LM to miałby ogromne szansę żeby wygrać.
1
@Criss18Barca Jest to całkiem możliwe. Chłopak niedawno wygrał mistrzostwa świata, jest mocno hypowany, jest największą gwiazdą swojej drużyny, PSG może zajść daleko w LM, passa Messiego i CRa w plebiscycie już się przerwała więc teraz będzie łatwiej żeby ktoś spoza tej dwójki dostał ZP. No i Mbappe jest naprawdę bardzo, bardzo dobrym piłkarzem.
0
@Criss18Barca Czy dostanie to nie wiadomo ale w tym sezonie zbiera argumenty:
Mistrzostwo we Francji, walka o LM (jedna noga sa w 1/4), Puchar Francji
Do tego - 18 goli w lidze (walka o krola strzelcow i zloty but), troche asyst do tego
Przerwana dominacja Messiego i Ronaldo rok temu tez nieco ulatwia temat - ale oczywiscie kluczowy temat z perpsektywy ZP w tym roku to LM
0
@mekston Ludzie jeszcze nie ma połowy lutego A Wy już nakrecacie temat o ZP. Narazie bezsprzecznie przewodzi Messi, później mimo wszystko jednak CR7 strzela gole, asystuje i to w nowej lidze.
0
@FastOne Z jednej strony piszesz: "Ludzie jeszcze nie ma połowy lutego A Wy już nakrecacie temat o ZP. ", po czym sam wypowiadasz sie w tym temacie :P
Podkresle: "ale oczywiscie kluczowy temat z perpsektywy ZP w tym roku to LM" - Messi co roku prowadzi do momentu gdy Barca nie odpada z LM :)