- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1157 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1157 Culés
38
- LaLiga bada gest Garetha Bale'a w meczu z Atletico Madryt. Walijczyk może zostać zawieszony. [Sport]
- Jasper Cillessen powinien być gotowy na mecz z Realem w Pucharze Króla. [Sport]
- Mimo, że Leo Messi trenuje drugi dzień normalnie z zespołem to i tak Argentyńczyk nadal zmaga się z dyskomfortem. [SER]
- Luka Jović: ''Barcelona? Jestem bardzo dumny, że tak wielkie zespoły są zainteresowane mną, ale obecnie jestem w Frankfurcie i jestem tutaj szczęśliwy.'' [fcbw]
4
@BarcaInfo Zmaga się z dyskomfortem? No przecieZ La rambla twierdziła,ze to tylko siniaczek i gdyby nie byl w pelni Zdrowy, to lekarze nie pozwoliliby mu grać:D
1
@BarcaInfo Szlak mnie zaraz trafi. Messi trenuję z dyskomfortem. Dać mu dwa tygodnie przerwy żeby był gotowy na 100% a nie na 50%. Żeby zawojować w tym roku LM potrzebujemy naszego lidera w pełni sił bo w innym przypadku będzie bardzo ciężko coś ugrać.
11
@KingKahuka Ech... jedno z drugim może nie mieć nic wspólnego. Ma krwiaka, który nie jest w żaden sposób groźny dla niego. Powoduje jedynie właśnie dyskomfort.
1
@kamiVeB Przede wszystkim potrzeba drużyny i dobrego trenera a nie jakichś liderów. Real mial przyjąć manite, stracić punkty przeciwko Atletico i wywieźć slaby wynik z Amsterdamu, a znajdują się w idealnej sytuacji, bo grają jak drużyna. Trzeba w końcu skończyć z ciągłym liczeniem na indywidualności i zmarginalizowaniem roli pomocy do asekurantow i przeszkadzaczy. CZAS NA REWOLUCJĘ
0
@KingKahuka Taa Francuska XD