- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1614 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1614 Culés
1
Chelsea prowadzi, wręcz prosi się o szansę dla Hudsona, a Sarri wpuszcza Hazarda. Przykre mając takiego zawodnika w kadrze. :(
32
@student97r Valverde przy Sarrim to mistrz rotacji.
4
@ViscaBarca123 To prawda. Jak kibicuję Chelsea i Barcelonie to w porównaniu do Sarriego do Valverde nie ma się do czego doczepić tym bardziej, że Alena gra, są szanse dla zawodników Barcy B. Dla dobra Hudsona musi odejść, bo przykro żeby taki zawodnik się marnował. Chociaż jest możliwośc, że do lata to Sarriego w klubie nie będzie, bo to coraz realniejsza opcja. :D
1
@student97r Dla mnie dziwne było że wgl Chelsea tak była zdeterminowana w działaniach o Sarriego, dokładnie to samo było w Napoli, jedna taktyka, jeden skład i ciśniemy.
0
@Yakoob Roman Abramowicz chciał grać ofensywną piłkę, nie skreślam Włocha, ale zobaczymy jak skończy się ten sezon. :)
0
@student97r Ale u nas z Puig jest tak samo, i wtedy jakoś Ci to nie przeszkadzał, nie wiem czy akurat Ty, ale znaczna większość piszę, że ma jeszcze czas. Także pod tym względem są tacy sami
3
@FCB24 Puig nie jest członkiem 1 drużyny, może o czymś nie wiem. Tym bardziej, że w pomocy u nas jest bardzo duża rywalizacja. Alena dostaje szanse i bardziej porównałbym sytuację Hudsona do Carlesa. Jestem zwolennikiem młodych zawodników, ale chciałbym ich wprowadzać stopniowo. Puig mam nadzieję będzie naszą przyszłością, chociaż w tym temacie nie mam odpowiedniej wiedzy, bo rzadko miałem okazje go oglądać, ale sprawia świetne wrażenie. W Chelsea na skrzydłach jest taka rywalizacja, że Pedro i Willian delikatnie mówiąc nie powalają, a Hudson parę razy zaprezentował się z bardzo dobrej strony. :) To troszkę inne sytuacje według mnie. :)