- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 840 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
16
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 840 Culés
4
Deulofeu to dobry zawodnik, on po prostu nie pasował do stylu gry Barcelony. Jest bardzo konkretny w swoich akcjach, szuka najprostszych rozwiązań, tu jednak czasem trzeba zrobić coś mniej oczywistego w ataku. Zarówno w Anglii jak i Milanie grał bardzo dobrze i mam nadzieję że wróci do Mediolanu. Atak Deulofeu Piątek Castillejo i Paqueta/Suso za nimi już fajnie wygląda. Brak im takiego lewego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, Hakan się tam meczy
1
@messi564 Deulofeu sprawdza się jedynie w średnich drużynach, gdzie nie ma presji wyniku.
0
@tobiasson92 W Milanie nie ma presji wyniku????????????
0
@tobiasson92 Nie zgodzę się. Milan za jego czasów miał duża presję na wyniki, to drużyna która od paru sezonie zawodziła i robiono tam wszystko by Milan wrócił chociaż do Ligi Europy, widać to po transferach czy częstej zmianie trenerów właśnie przez słabe wyniki. Z drugiej strony Barca gdzie akurat od niego nikt nie oczekiwał cudów, miał być solidnym zmiennikiem
0
@messi564 Dla mnie gość miewa odpały dobrej formy, ale jest nieregularny. Po za tym w ważnych meczach najczęściej zawodzi.
1
@tobiasson92 Widziałeś w ogóle jakiś mecz Gerarda prócz tych w Barcy? Ciągnie Watford cały sezon tak jak ciągnął Milan. Pamiętam jaka stypa była na polskim forum Milanu gdy Barca go od nich wykupiła. Każdy fan Milanu powie Ci że to najlepszy skrzydłowy jaki grał tam od kilku lat, teraz Samu i Suso trochę go gonią
0
@messi564 Widziałem Deulofeu i z Barcelony i z Evertonu. Gość ma dobre mecze, ale jest nieregularny. Milan w ostatnim czasie to nie miał wybitnych skrzydłowych. Nigdy nie byłem jego fanem, może też dlatego moja subiektywna opinia jest tak krytyczna.