- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 745 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 745 Culés
0
Taki pomysł wpadł mi do głowy, ale nie wiem czy ktoś już go nie przedstawiał albo nie jest rozważany. Skoro piłkarze są oceniani po każdym meczu, to może dodać do tego zestawienia trenera? Użytkownicy mogliby oceniać jak trener reagował w danym spotkaniu, jak przygotował zespół pod kilkoma względami itp. :) Może na próbę warto byłoby w kilku meczach coś takiego zrobić? ;)
Podejrzewam, że trener byłby najchętniej oceniany. :D
2
@student97r Zgaduję, że za każdym razem by miał od Ciebie i od Rewolucji123 ocenę "10" xD
0
@MesQueUnClub_87 Myślę, że na przestrzeni całego sezonu tych 10 byłoby mało. :) Jeśli czytasz moje komentarze to chyba widzisz, że staram się być obiektywną osobą. ;) Nie popieram Valverde we wszystkim, ale widzę więcej pozytywów, bo niektórzy to obwinią go nawet za trzęsienie ziemi. :)
Jestem ciekaw jakby to wypadło, byłby to jakiś mały dodatek, ale dla mnie bardzo ciekawy. :)
2
@student97r Lepiej nie... pewna grupa użytkowników bez większej wiedzy o taktyce zespołu Valverde, przy każdym meczu dawałaby 1.
0
@student97r Spoko, nic mnie tak nie irytuje jak totalny HEJT lub totalny HYPE, bez obiektywnego wypośrodkowania.
0
@student97r Redakcja już chyba kiedyś się wypowiadała, że na taką ocenę się nie zgodzi, ale może coś mi się pomyliło. Natomiast możesz zrobić taki myk i po każdym meczu wrzucać ankietę, jak użytkownicy oceniają Valverde np. w skali 1-5. Ciekawe, po ilu takich razach by Ci się odechciało :)
0
@Cochise A to nie wiedziałem, w takim razie nie było tematu, chociaż na próbę z ciekawości nawet chętnie bym zobaczył taką ocenę. :)
Obawiam się, że mało obiektywnych głosów by było (to nie jest atak na innych użytkowników).