- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
15
Wchodzisz na Internet A tu:
Mundo Deportivo" przekonuje, że Messi może zostać sklonowany. Powołuje się przy tym na słowa profesora Acardiego Navarro, specjalisty w zakresie genetyki. - Tak, obecne techniki pozwalają nam na sklonowanie Messiego - przyznaje Navarro. I dodaje: - Chcielibyśmy stworzyć istotę bardzo podobną do Messiego. To byłby jego bliźniak. Gdyby urodziło się dwóch bliźniaków, moglibyśmy zamrozić jednego z nich na 20 lub 30 lat - przekonuje profesor, który jednocześnie jest szefem Europejskiego Archiwum Genomu Phenome.
Nowa istota odziedziczyłaby od Messiego talent piłkarski, ale nie jest pewne, czy byłaby jego identyczną wersją. - Ta osoba może mieć taki sam potencjał jak Messi, ale Argentyńczyk nie jest tym, kim jest tylko ze względu na warunki genetyczne. Istotne jest także to, co przeżył do tej pory, jego wykształcenie, pobyt w La Masii, leczenie, które otrzymał. Genetyka daje nam potencjał, a reszta należy do nas - zauważa prof. Navarro.
Nowy Messi u nas? :)
Jak będziemy co parę lat tworzyć nowych Messich to nie ma się co martwić o puchary w gablocie.
32
@Wilczeq Kapitan Argentyna. Odmrozimy go w czasie kryzysu.
31
@Esteban_ Czyli jednak chyba wygra to CA. Wcześniej czy później :D
Opcja zapasowa na kryzys. Ernesto chyba by jednak wolał sklonowac Rakitica.
0
@Wilczeq Stop klonowaniu ludzi z zespołem Aspergera!
0
@Wilczeq I cyk zmiana przepisów w piłce: klony nie mogą grać. =D
0
@IAmBackCules Perez wykonal telefon.
:)
0
@Wilczeq Tak szczerze mówiąc prędzej czy później genetyka będzie wręcz przełomowa, tak samo nanotechnologia, nauka jest fajna :)