- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 849 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 849 Culés
10
Łatwo jest nam oceniać postawę i decyzje trenera pierdząc w kanapę. "No, bo Piątek na fali, więc z marszu do podstawy." Podzielam ten pogląd, ale jednak przyjmuję do wiadomości, że istnieje coś takiego jak hierarchia. Tak, nawet- a zwłaszcza- w reprezentacji. Milik rozgrywa bardzo dobry sezon w Napoli, statystyki ma niewiele gorsze niż Krzysztof, ale jest znacznie dłużej w reprezentacji i być może lepiej rozumie się z Lewym. Dzisiaj tego nie pokazał, ale życie to nie fifa, gdzie wystawiasz zawodnika z najwyższym overallem.
Niestety ten sam problem dotyczy Lengleta, Ter Stegena i wielu innych znakomitych piłkarzy w topowych reprach. Czasami trener wybroni się kontrowersyjną decyzją (Jak Deschamps rok temu), czasami nie. Dajmy czas Brzęczkowi. Selekcjoner przede wszystkim na nie przeszkadzać. A w tym może być dobry :D
4
@kerouac Mądre słowa. Polać Ci....
2
@Odesseiron Dziękuję Odesseironie, często podzielasz moje poglądy :D
0
@kerouac Tylko wyszło na to że to Piątek powinien grać nie Milik XD
I za pół roku Brzęczek się wybroni bo gramy z potęgami typy: Macedonia, Izrael, Łotwa.
0
@kerouac no ale jak ktos w reprezentacji od 5 lat słynie z tego ze nie umie trafic na pusta bramke z 2 metrow to moze warto postawic na tego Krzyśka ktory w 25 minut zrobił wiecej niz Arek przez ostatnie 5 meczow w kadrze, hierarchia hierarchią ale piłka to piłka, dzis grasz masz forme a za miesiąc moze nikt o Tobie nie pamietać
0
@katalonczyk987 No też na to liczę, że z Łotwą wyjdzie Krzysiek. Nie zmienia to faktu, że Brzęczek wybronił się swoją decyzję.