- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
« Powrót do wszystkich komentarzyOnline: 1445 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Online: 1445 Culés
1
Pany, kojarzy ktos moze francuska piosenke ( spiewa facet ), ktora jest dosc nowa i popularna ostatnio. Slyszalem wczoraj w radiu, ale nie moge cos znalezc :/ Taka dosc zywa.
0
@KingKahuka A w którym radiu?
0
@damianex10 Wydaje mi sie, ze RMF MF. Nie jestem pewien, bo w pracy siedzialem wtedy.
5
@KingKahuka Francuską?
14
@KingKahuka Może Lech Roch Pawlak coś nowego nagrał
0
@KingKahuka odsluchane.eu
Tam wchodzisz i wybierasz godzinę i wyskakują piosenki, które były puszczane. Jak francuska, to bez problemu znajdziesz.
0
@KingKahuka A to przypadkiem nie bedzie nowa piosenka Shanguy - Toukasse?
0
@PolskiBarcelonista10 Ładny ten facet
0
@KingKahuka nie jest nowa, ale z tego co wiem dość często leci w radiu, może to to
0
@PolskiBarcelonista10 Nie. To facio spiewal:P
0
@Nano22 Nie ta, ale dzieki za checi:D
0
@KingKahuka A mniej więcej o której godzinie to leciało? Podaj przedział chociaż :D
0
@damianex10 10-14 . :D I wlasnie nie jestem pewien teraz, czy to na pewno po francusku haha. No ale brzmialo jak tak. No i czy na pewno wczoraj, bo chodze tam codziennie o tej porze xD zaraz przeszukam i wkleje, jesli znajde.
0
@damianex10 Znalazlem xD!!!!!
JEdnak nie taka nowa, bo z 2014 ;O
0
@KingKahuka Przynajmniej tyle, że jednak jest po francusku :D
0
@KingKahuka
To nie Francuska ale też by pasowała :D