- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
1
Hazard, Pogba, Jović i 46 innych już na 100% w Realu...a te źródła same sobie zaprzeczają.
Piszą o mega transferach, a w środę podawali, że nie będzie rewolucji i Real nie zaszaleje na rynku☺
Moim zdaniem oprócz Hazarda (jeśli już)to nikt z topu nie przejdzie.
2
@norbi77 Prawdopodobine mają Rydrygo zaklepanego. Atak Rydrygo-Benzema-Vinicius-Hazard-Asensio nie mozna uznac za słaby.
Rewolucji może nie ale Bale i Kroos prawdopodobnie odejdą, do tego Varane sam chce odejść.
Można wątpić w kupno napastnika na ławkę jako zmiennika Benzemy, boki obrony mają, problem im zostanie w środku pola i tu jeszcze mogą kogos szukać - nie zdziwię się jak wezmą po promocji Rabiota.
Wątpie w transfer Pogby.
0
@pax gdzie tak czytałeś o Kroosie ?
o Varane i Bale słyszałem
0
@Messibestplayerintheworld Pierwsze z brzegu a tych wiadomości o Krossie jest wiele od miesięcy
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/815781/primera-division-toni-kroos-chce-odejsc-z-realu-madryt
https://www.meczyki.pl/newsy/as-toni-kroos-mysli-o-odejsciu-z-realu-madryt/109672-n
0
@pax Kroos zdementował te plotki komentarzem na Twitterze o treści "Informaciona absolutamente falsa".
0
@norbi77 Pogba nie odejdzie, w MANU Gunnar go odnalazł, Uważam że Rabiot dołączy do Realu Madryt
0
@pax Asensio jest za słaby na Real. To poziom Sevilli, nic więcej.
Rodrygo jest niewiadomą, a Vinicius może być tylko zmiennikiem Hazarda.
W sumie to chodziło mi o transfery z górnej półki, bo póki co to nikogo wielkiego nie kupili.
0
@Chwytliwy Rabiot w Realu?
Jestem za :)
Dla mnie nic wielkiego nie prezentuje i każdy wspomina jego mecz z Barcą, jak świetnie grał, ale w rewanżu i w innych meczach szału nie robił.