- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 947 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 947 Culés
1
Jakie są wg. Was najlepsze soundtracki (można tu wyszczególnić konkretny track) filmowe? Jestem generalnie fanem muzyki filmowej ze szczególnym rodzajem miłości dla muzyki Hansa Zimmera. Podrzućcie swoje propozycje. Nie wiem jaki jest mój ulubiony, ale na pewno Lion King - to die for i Braveheart gift of a thistle mają szczególne miejsce w moim sercu.
0
@masq Max Richter "The Leftovers"
0
@masq Jako, że znasz Hansa to na szybko Ostatni Mohikanin i Braveheart. Wydaję mi się, że to nie są Zimmera
1
@masq Hmm muzyka z Top Gun tylko nie ta ckliwa. Bodajże Danger Zone i jeszcze motyw z walki Mavericka z Viperem. No i kocham Aerosmith z Armagedonu.
0
@masq Ojciec Chrzestny, Braveheart, Gladiator.
1
@badej60 Znam prawie wszystko, ale liczę, że coś tu fajnego u Was wyhaczę. Mohikanin jest Zimmera.
0
@masq Władca Pierścieni, Harry Potter, Piraci z Karaibów, Interstellar, Incepcja, Django, Bękarty Wojny, Peaky Blinders, Gra o Tron, Gladiator, Ojciec Chrzestny, Wiedźmin (gra oczywiście)
0
@masq Mi się podoba soundtrack do 'Django'
0
@masq Kill Bill ma świetny OST(w sumie jak większość filmów Tarantino). Dawno temu w Ameryce też piękna muzyka(Morricone Leone duet idealny)
0
@masq Time Incepcja, Hans Zimmer
1
@masq Mój ulubiony od Zimmera to "This Land." Tarantino ma zazwyczaj świetne soundtracki, szczególnie Pulp Fiction. Uwielbiam ścieżkę z Fear and Loathing in Las Vegas. Blade Runner nie miałby takiego klimatu gdyby nie Vangelis. Z głowy nie wymienię wszystkich które mi się podobają, bo za dużo tego. Ale Zimmer też jest moim ulubionym twórcą.
0
@masq Niestety samemu słucham muzyki Zimmera z filmów Rush, Interstellar oraz Blade Runner 2049. Od siebie mógłbym dodać soundtracki z obu trylogii SW, Solo, Rogue One oraz Władcy pierścieni i pierwszej części Hobbita. Jeszcze możesz spróbować oryginalnych Terminatorów 1 i 2.
0
@masq Ścieżki dźwiękowe z Susprii (obu) i Drive. Blade Runnery, no i to:
0
@masq Jeśli chodzi o Zimmera to uwielbiam soundtrack do Black Hawk Down.
0
@masq Co prawda nie Zimmer ale to zdecydowanie mój ulubiony soundtrack z filmu
A od Zimmera bardzo podoba mi się soundtrack z Incepcji (