- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
0
Komentarz znaleziony w internecie przy okazji zdobycia mistrzostwa Juventusu.
"Niech się cieszą. Szkoda tyko, że Juve w lidze włoskiej jest jak chłopak, który nie zdał pare lat i gra z dzieciakami na WFie."
Coś w tym jest. Oczywiście to nie wina Starej Damy, że nikt w Serie A nie potrafi walczyć z nimi jak równy z równym. Trzeba docenić działania Juve ponieważ niezmiennie od 8 lat jest mistrzem i to jest wyczyn.
0
@SeeleyBooth W Hiszpanii jest podobnie :D
3
@Tomo1989 No tak Real i Atletico słabe:D
0
@Tomo1989 Chybe lige od roku ogladasz skoro tak twierdzisz...
1) Walka do konca o tytul - Sezony 13/14, 14/15, 15/16 i 16/17 - Mistrzostwo w 3/4 rozstrzyga sie w ost kolejce, raz w przedostatniej; sezony 13/14 i 15/16 3 ekipy walcza o tytul prawie do samego konca
2) Niespodzianki / sensacje - 17/18 - Real startuje do sezonu jako faworyt po sezonie 16/17 i odejsciu Neya w letnim okienku oraz kontuzji Dembele. (We wloskiej od 8 lat faworyt wygrywa); w 13/14 Atletico wygrywa tytul zdobywajac 90 pkt (wiadomo byl oststni mecz z kontrowersjami ale jednak mowa o 1 pkt z pwrspektywy sezonu)
3) jakosc rywali - zespoly hiszpanskie na przestrzeni ost 10 lat dzielila przepasc od wloskich odnosnie sukcesow w Europie
0
@Bagsik88 Słabe. Przez 10 lat łącznie trzy razy zdobyły mistrzostwo
0
@Tomo1989 A w Europie co osiągnęły? Do tego ile razy walka toczyła się do prawie samego końca