La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1036 Culés

konto usunięte

2

Co oni teraz wyjechali z tym wpisywaniem UE do Konstytucji... Czy już kompletnie zdurnieli xDD

11

@krzychu1526 Można by rzec, że hipokryzja wylała się Dudzie uszami przypomniawszy sobie jego nie tak dawne słowa o wyimaginowanej wspólnocie jaką wtedy była dla niego UE. Tusk podsumował go pięknie na swoim dzisiejszym wykładzie...

"Jestem dzisiaj z jednej strony szczęśliwy, chociaż lekko skonfundowany, bo usłyszałem dzisiaj w czasie uroczystości słowa, do niedawna eurosceptyka, dzisiaj wielkiego euroentuzjasty, z którym nie mogę konkurować ze swoim euroentuzjazmem."

konto usunięte

1

@sidzej Kilka dni temu Kosiniak Kamysz skierował do konsultacji w sejmie wpis do konstytucji o UE no i Adrianek się podpiął

konto usunięte

0

@Janiama Adrianek xDD Pisałem coś o tym dzisiaj. Dyskusja polityczna w okowach mułu, a ludzie tańczą tak jak im politycy zagrają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?