- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1026 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
12
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
21
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1026 Culés
0
Alba zawalił nam mecz
jak może najlepszy lewy obrońca z tego sezonu w półfinale LM sprezentować rywalom dwa gole ? Alba chyba jakiś osrany dziś był.
wybaczcie ale nasza pomoc potrzebuje świeżych sił
nie widzę w następnym sezonie Rakiticia i Busquetsa w pierwszym składzie-toż oni są tragiczni, biegają i podają jakby w ogóle nie wiedzieli co się dzieje
Suarez musi mieć zmiennika-zamiast walczyć to sobie truchta
Valverde przegrał mecz-mając przewagę bramkową i broniąc jej od początku zamiast atakować narażasz drużynę na właśnie taki efekt jaki widzieliśmy- to samobójstwo bronić wyniku
gramy za bardzo defensywnie- pomimo że broniłem Valverde to chcę zmiany trenera. Tak grając nigdy nie wygramy LM- Defensywnie się nie da !!
Jesteśmy żałośni od 4 sezonów w LM
Naprawdę Messi prócz kilku dobrych zagrań to też słabo- kapitan ? nie no troszkę za mało waleczny
Vidal z naszych piłkarzy to najlepszy na boisku- był wszędzie, również popełniał błędy ale serce zostawił na boisku
Coutinho i Dembele(wiecznie kontuzjowany) nie dali nam tyle przez półtora roku razem co Neymar sam przez pół sezonu...... wnioski same się wysuwają....
Pomimo niezłej kadry trzeba jednak troszkę skład odświeżyć i pomoc, nie chcę widzieć takiego Busquetsa i Rakiticia w pierwszym składzie.....
0
@Messibestplayerintheworld Najgorsze jest to, że to nie wina trenera ( owszem, to nie trener wysokich lotów, jakie on ma CV ? więcej nie trzeba dodwać ). Tu chodzi bardziej o Zarząd, to zarząd decyduje co dzieje się z klubem, tutaj potrzebne są zmiany strukturalne ! Klub zaczyna się sypać, odejdzie Messi i nie ma Barcelony.
0
@Messibestplayerintheworld Absolutnie Alba dzisiaj MVP spotkania. Rozdał dzisiaj 2 genialne asysty.