- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1384 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1384 Culés
3
Ja to wciąż czekam na te teczki co były zbierane na przeciwników EV, a miał być ujawnione pod koniec sezonu po tryplecie....
Barca nie może wyrzekać się swojej filozofii tak jak za EV. Fakt czasem zdarzył się ładny mecz, ale kiedyś zdarzał się, ale brzydki bo ładne były normą.
Musimy wrócić do dominacji przeciwników, zdecydowanej przewagi w posiadaniu piłki i umiejętnego wychodzenia z pod wysokiego pressingu przeciwnika. Barca musi czerpać z czasów Pepa i Johan Cruyffa, musimy się cieszyć grą jak te dzieciaki z Ajaksu i narzucać rywalom swoje warunki, a nie przyjmować ich.
1
@IronSanHybrid Jest jedno male Ale, nie ma Cruyffa i Pepa.
Dodam wiecej, nie ma Xaviego i Iniestu ktorzy tworzyli te filozofie. Nie oszukujmy sie, tiki taka skonczyla sie z odejsciem Pepa.
3
@mauerinho To grajmy coś, nie musi być to tiki taka, ale nie takie coś jak dzisiaj czy rok temu w Rzymie. Jakieś Getafe by to lepiej zagrało.
1
@mauerinho Mamy na zapleczu Puiga i Alenie dodatkowo Arthura i w drodze De Jonga, mamy Leo etc. Myślę, że nie jest z nami tak źle i przykład Ajaxu pokazuje, że można grać swoje, cieszyć się tym i zwyciężać z każdym.
0
@parpe Dokładnie tak.
3
@IronSanHybrid Mając takich piłkarzy, którzy pokazali że potrafią grać filozofia Cruyffa, którzy zaufali Guardioli, który byl wizjonerem, grając to co gramy od przyjścia Valverde, to jest istny sabotaż. Bo inaczej tego się nie da nazwać. No ale ktoś jednak na to pozwolił i pozwala. Ktoś kogoś zatrudnił. Wyniki, bądź pieniądze, to wszystko jest na krótką metę i bez wizji, etosu pracy, szczerości, pasji, są nic niewarte.
0
@IronSanHybrid Jezeli uwazasz ze Puig i Alenia to poziom na LM to pozdrawiam
2
@mauerinho Jeśli Ty tak nie uważasz to pozdrawiam ... Spójrz na ten Ajax Ci dwaj czyli Puig i Alenia spokojnie by tam grali.