La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

0

Co się dziwić jak rok temu graliśmy tym samem składem nawet trochę mocniejszym bo nie było Coutinho i było 4-4-2 i nie gadajcie ze Valverde wyciągnął wnioski bo gdyby wyciągnął to nie postawiłby na zajechanego Rakiticia,Busiego który szuka formy i Coutinho który bardziej pomagał Liverpoolczykom, rok temu Dembele grał słabo to nie bal się go posadzić, teraz jak Coutinho od pół roku nic nie gr to go nie posadzi tylko gramy w 10. Nie wyobrażam sobie w następnym sezonie aby nasz środek pola wyglądał tak jak wczoraj. Wystarczyłby sam Vidal i gorzej by nie zagrali

konto usunięte

0

@olejtm Znowu te głupoty o zajechaniu?

Może porównaj sobie staty rozegranych minut z zeszłym sezonem. Serio ten głupi mit jest już śmieszny.
Swoją drogą widzę, że cała pomoc byś wymienił. To ciekawe kto miałby grać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?