- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1884 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1884 Culés
7
Zawsze jest kwestia podejscia - winimy trenera absolutnie za wszystko (wina TUSKA), czy oddzielamy kwestie, na ktore nie ma wplywu? Czy mial wplyw, na mecze, w ktorych gralismy ladnie dla oka, czy to czysty przypadek?
Valverde to nie jest trener moich marzen, ale z tym skladem nie oczekuje gry na miare pierwszego Pepa lub MSN - no chyba, ze Dembele i Cou i Arthu. byliby non stop w sztosie.
Zrobil co mogl, a przy odrobinie szczescia i normalnej gry, bylibysmy juz w finale LM.
Nie jestem ani jego wielbicielem ani hejterem - moze jest tutaj wicej takich osob.
1
@Colon W takim razie witam :)
0
@Colon Valverde ma lepszy skład niż Enrique miał przez cały swój pobyt. Z tą różnicą, że Enrique dawał grać każdemu przez co zmiennicy dawali jakośc, a skład na koniec 1 i 2 sezonu był świeży jak by dopiero zaczęli sezon. Do dzisiaj sądzę, że gdybyśmy w drugim sezonie w LM nie trafili na Atletico to byśmy obronili tryplet.
2
@Colon A co ty chcesz w sumie od tego składu? Teraz dojdzie Frenkie i pewnie De Ligt a w tym sezonie brakowało zdecydowanie zmienników dla Luisa, Alby i Sergio ale to nie jest tak że taki Liverpool czy City miażdżą nas pod względem jakości całej pierwszej 11, wręcz bym powiedział że na papierze jesteśmy lepsi ale z jakiegoś powodu nie gramy tak ładnie i skutecznie jak oni i kwestia czy odpowiedzialność za to zrzucisz na trenera czy na kogoś innego nie zmieni tego faktu a na dodatek mieliśmy trochę meczów w tym sezonie w których pokazaliśmy że potrafimy grać ładnie
0
@Colon Trener odpowiada że tak powiem dyscyplinarnie za wyniki, tak było, jest i będzie. Nie oznacza to jednak że my jako kibice nie powinniśmy oceniać sprawiedliwe, a moja sprawiedliwa ocena Valverde jest mniej więcej taka jak Twoja.